Quentin.czPřehled produktů v sortimentu společnosti QuentinProdejní síť

 

 

 

Proč si zamilujete systém Office for Mac

Svoje nápady budete moci dále rozvést pomocí aplikací Word®, Excel®, PowerPoint® a Outlook® for Mac 2011.

A protože je systém Office for Mac nejlépe kompatibilní se systémem Office pro Windows®, můžete pracovat s dokumenty v podstatě s kýmkoli a kdekoli s počítačem se systémem Mac nebo s počítačem PC.

Dodávané verze:

Home&Student 1PK - jeden uživatel, jeden počítač. Obsahuje Word, Excel a PowePoint.

Office 365 Home Premium - roční předplatné - až 5 počítačů a 5 tabletů v domácnosti. Obsahuje Word, Excel, PowePoint a Outlook.

Office 365 pro jednotlivce - roční předplatné - 1x počítač + 1x tablet. Obsahuje Word, Excel, PowePoint a Outlook.

Určeno a licencováno pro každodenní použití v domácnosti, rodinách a pro studenty základních škol. Není určeno ke komerčnímu využití.

 

Home&Business 1PK - jeden uživatel, jeden počítač. Obsahuje Word, Excel a PowerPoint a Outlook.

Office 365 Small Business Premium - roční předplatné

Určeno a licencováno pro pokročilejší osobní použití, práci doma a menší firmy.

 

Speciální verze pro vysokoškolské studenty a pedagogy

Office 365 University - licence na 4 roky - 2x počítač + 2x tablet.

 

  Získejte nejlepší podmínky pro svůj způsob práce, studia a života. Home & Student Home & Business
Word - podělte se o své nápady prostřednictvím skvěle vypadajících dokumentů. ANO ANO
PowerPoint - vytvářejte, sdílejte a předvádějte profesionální prezentace. ANO ANO
Excel
Analyzujte, organizujte a sdílejte svá data a seznamy.
ANO ANO
Outlook
Spojte se pomocí integrovaných nástrojů pro e-mail a kalendář.
NE ANO
Součástí je technická podpora. 90 dní 1 rok

 

 

Snadná komunikace mezi počítači Mac a PC

Mějte k dispozici stejné podmínky při práci se systémem Office for Mac a Office pro Windows, včetně nových funkcí systému Office 2010. Můžete sdílet soubory a společně pracovat online při naprosté jistotě, že je u systému Office for Mac zajištěna nejlepší možná kompatibilita se systémem Office pro Windows. Vzhledem k tomu, že systém Office používá více než 1 miliarda počítačů se systémem Mac a počítačů PC po celém světě, budete moci spolupracovat prakticky s kýmkoli budete chtít, jak budete chtít a kde budete chtít, a to zcela bez obav.

Šetřete čas se softwarem, který již znáte

Naučit se používat nový software může být časově náročné. Systém Office for Mac 2011 obsahuje obvyklé příkazy, formáty a rozhraní, které již znáte, takže můžete začít ihned pracovat. Dosud nikdy nebylo snadnější přecházet mezi počítačem Mac a PC, podle toho, kde a jak potřebujete pracovat.

 

 

Používejte nástroje profesionálů

Vytvářejte dokumenty dokonalého vzhledu jako nic. Office for Mac 2011 nabízí nejucelenější sadu funkcí, která obsahuje vše, co od kancelářského balíčku vyžadujete. Word, Excel, Powerpoint, Outlook plně podporují aktuální operační systémy Mac OS X Snow Leopard a Lion.

 

Jazyková podpora pro češtinu a slovenštinu

Office 2011:Mac podporuje české dělení slov a kontrolu pravopisu pro Word a Excel, nikoliv pro Outlook. Menu programu je v angličtině. Posporu pro slovenštinu dodáváme samostatně.

Slovenské doplňky pro Microsoft Office 2011 : Mac

  • kontrolu slovenského pravopisu, funkční v aplikacích Word, Excel
  • slovenský tezaurus pro Word
  • podporu pro slovenské dělení slov pro Word

 

České a slovenské doplňky pro Microsoft Office 2008 : Mac

Tato stránka se věnuje doplňkům pro Office 2008. Nejnovější verze Microsoft Office 2011 již obsahuje podporu pro češtinu a doplňky nepotřebuje.

Ceske doplnky pro Office: Mac  

Díky doplňkům lze i nejnovější verzi populárního kancelářského balíku bezproblémově používat v našem národním prostředí. Slovníková kontrola pravopisu je k dispozici v aplikacích Word, Excel, PowerPoint a Entourage, pro Word je k dispozici také tezaurus (slovník synonym) a dělení. Doplňky jsou k dispozici v tzv. Universal Binary podobě, tedy pro uživatele Maců s procesory Intel i PowerPC. Tato sada doplňků je v současné době jediné podobné řešení na světě pro jazyky nepodporované přímo v Microsoft Office 2008.

 
icons 2011

Aktuální verze:
Microsoft Office 2011

říjen 2010

Aktuální verze kancelářského balíku společnosti Microsoft pro Macy nese označení Microsoft Office 2011. K dispozici jsou verze "Home & Business" a "Home & Student".

Poznámka: Označení "1PK" znamená možnost instalace na 1 stroj, "2 PK" na dva stroje a "Family Pack" na 3 stroje v domácnosti.

   

Cena a dostupnost

České doplňky pro Microsoft Office 2008 pro Mac OS X jsou dostupné ihned, prostřednictvím společnosti Quentin, prodejců počítačů Apple a internetového obchodu DTPobchod.cz.

Doporučená cena je 1490 Kč bez DPH. K dispozici je také upgrade pro majitele předchozí verze doplňků pro Office 2004, za 1090 Kč bez DPH. O upgrade je možné požádat spolu s doložením nákupu předchozí verze sériovým číslem doplňků.

České doplňky pro Microsoft Office 2008
pro Mac OS X obsahují:

  • kontrolu českého pravopisu, funkční v aplikacích Word, Excel, Entourage a PowerPoint
  • český tezaurus pro Word
  • podporu pro české dělení slov pro Word

 

 

FAQ - několik rad pro používání OFFICE 2008

  • Máte problém s neustálým přepínáním klávesnice do angličtiny? Řešení jsou dvě. Buď používejte v systému pouze českou klávesnici, nebo si US klávesnici nahraďte U.S. Extended.
  • neznámého důvodu vám mění font na Times při psaní do dokumentu? V Preferencích v položce Edit odškrtněte "Match Font with Keyboard".
  • Padá vám Word 2008, když chcete psát text? Vytvořte si uživatelský slovník samostatný pro češtinu. V menu přes Tools / Spelling and Grammar, zde zvolte Options, následně Dictionaries, vyberte New, nazvěte, uložte, vyberte jazyk česky a dejte OK.
  • Nelíbí se vám v Excelu, že není předdefinováno datum a čas dle českého standardu? Vyberte si nejbližší volbu v nastavení a přes možnost Custom dodefinujte zobrazení dle vašich potřeb. Například: "d. mmmm rrrr". Změna se aplikuje pouze do aktuálního dokumentu.

 

Office2011
Sk doplnky pro Microsoft Office 2008 : Mac