Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Nové doplňky Sonnet pro vašeho Maca

Dlouholetý výrobce doplňků pro počítače Apple, kalifornská společnost Sonnet Technologies, uvedla na trh řadu nových produktů pro iPody a stolní i přenosné počítače. Profesionály potěší rozšiřující karty pro stolní počítače Mac Pro, mobilní uživatele doplňky pro ochranu jejich notebooků a pro uživatele iPodů je k dispozici řada užitečných doplňků. Rychlá rozhraní pro rychlé sběrnice PCI Express.

Nejnovější karty určené pro sběrnici PCI Express dovolují uživatelům Mac Pro (a poslední generace Power Mac G5) výrazně rozšířit počet komunikačních rozhraní na počítači. K dispozici jsou karty Allegro Express USB 2.0 (se čtyřmi externími a jedním interním rozhraním) a Allegro Express FireWire 400 (dvě rozhraní, jedno volitelněinterní). Pro uživatele, kteří potřebují rozšířit počet USB i FireWire rozhraní, je připravena karta Tango Express USB/FireWire (dvěrozhraní FireWire, tři USB 2.0).

Příznivci nových technologií mohou Mac Pro rozšířit pomocí karty Tempo SATA E2P o externí rozhraní sběrnice eSATA, umožňující připojit externí pevné disky velmi vysokou rychlostí. Sběrnice eSATA je několikanásobně rychlejší nežoblíbený FireWire (IEEE1394 či i.Link), a je tak ideální pro práci s videem ve vysokém rozlišení a dalšími náročnými aplikacemi.

MacCuff Pro - podrží váš Mac Pro

Pro jednoduché, elegantní a bezpečněumístění počítače Mac Pro nebo Power Mac G5 slouží držák MacCuff Pro. Po přišroubování k desce stolu je možné počítače na tento držák "pověsit", využít systém jednoduchého vedení kabelů aby se zabránilo "propletení" a pomocí dodávaného bezpečnostního kabelu počítač rovněž k držáku připevnit.

Ochrana pro MacBook a MacBook Pro

Nová řada ochranných prostředků pro MacBooky a MacBooky Pro dovolí tyto počítače přenášet a používat bezpečněji neždoposud. Obaly 2Fit jsou vyrobené z plyšového mikrovlákna a přesně padnou konkrétním modelům přenosných počítačů Apple (MacBook 13", Mac Book Pro 15" a MacBook Pro 17"). Kromě standardní šedivé barvy je k dispozici také černý obal pro černý model MacBook 13". Součástí 2Fit je rovněž ochrana obrazovky z plyšového mikrovlákna, která ochraňuje klávesnici a obrazovku při transportu.

Ochrana klávesnice Carapace je speciální tenká silikonová fólie na klávesnici počítačů MacBook a MacBook Pro, která ochrání klávesnici proti znečištění prachem, tekutinami či jídlem. Vzhledem k nákladům na opravu takto poškozeného počítače je investice do ochrany v řádu několika stokorun velice rozumná. Fólii lze z klávesnice snadno sejmout a omýt, nasazená fólie nijak neovlivňuje kvalitu použití klávesnice.

Sonnet iFreq - zkuste to v autě bez drátů

I když se podpora pro nejpopulárnější MP3 přehrávač na světě, iPod, stává jižpomalu součástí výbavy vozů řady automobilek, nejjednodušším způsobem přenosu zvuku z iPodu do audiosoustavy v autě jsou rádiové vlny. Sonnet iFreq je homologovaný pro použití v rámci EU a je rovněž prvním podobným doplňkem pro iPod, který byl oficiálně registrován Českým telekomunikačním úřadem (ČTÚ) pro použití v ČR. Pro použití v autě je potřeba pouze volný cigaretový napáječ a nastavení frekvence pro vysílání/příjem na iFreq a autorádiu. iFreq se dodává včetně malé dokovací stanice pro snadné přichycení přehrávačů iPod nano (1. i 2. generace) na palubní desku vozidla.

Sonnet Technologies dále nabízí řadu doplňků pro iPod, včetně nejprodávanější síťové nabíječky či externí baterie Volta.

Všechny produkty jsou již dostupné prostřednictvím firmy Quentin, autorizovaného distributora produktů Sonnet Technologies, prostřednictvím prodejců Apple příslušenství a internetového obchodu DTPobchod.cz.


Tiskové informace:

Pokud máte zájem být informován o všech nových tiskových zprávách vydaných společností Quentin, napište

V případě že potřebujete bližší informace o některém z produktů, které distribuujeme, fotografii či produkt na testování, neváhejte a ozvěte se

Zpět na odkazující stránku