Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

EyeTV nyní s češtinou v programovém průvodci a za nižší cenu

Společnost Quentin, autorizovaný distributor firmy Elgato, s potěšením oznamuje podporu pro češtinu v EPG (elektronickém programovém průvodci) u populárního programu pro příjem digitální televize, EyeTV. Zároveň dochází ke snížení cen přijímačů digitální televize pro Macy.

EyeTV - první s češtinou v EPG pro Mac OS X

Program EyeTV je nejpoužívanější program pro příjem a nahrávání analogové a především digitální televize pod operačním systémem Mac OS X. Společnost Elgato nyní uvedla aktualizaci, která umožňuje uživatelům přijímajícím digitální televizi v ČR správné zobrazení českých znaků v elektronickém programovém průvodci (EPG). EyeTV je tak první program pro příjem DVB-T pod Mac OS X, který plně podporuje češtinu.

Vzhledem ke snaze společnosti Elgato o co nejrychlejší vyřešení problému byla podpora pro češtinu v EPG přidána do stávající verze 2.4.1. Upgrade na tuto verzi je zdarma pro všechny uživatele programu EyeTV 2.x, který se dodává s hardware firmy Elgato a dalších výrobců. Uživatelům, kteří již nyní používají verzi 2.4.1, se doporučuje ji opět nahrát ze serveru Elgato.com a nainstalovat nejnovější sestavení. Pro správné zobrazení českých znaků může být nezbytná vynucená aktualizace obsahu EPG.

EyeTV Diversity a Hybrid

Zároveň dochází ke snížení cen dvou nejpopulárnějších přijímačů DVB-T pro Mac OS X, EyeTV Diversity, který dovoluje příjem dvou programů najednou nebo sledování jednoho programu ve zhoršených příjmových podmínkách, a EyeTV Hybrid, což je přijímač digitální a analogové televize, včetně podpory pro digitalizaci analogových nahrávek. Ceny poklesly zhruba o 15%, doporučená cena obou přijímačů je 3100 Kč bez DPH. Cena základního přijímače pro DVB-T, EyeTV Stick, zůstává 2000 Kč bez DPH.

Digitální přijímače Elgato lze zakoupit na elektronickém obchodu DTPobchod.cz, který je provozován společností Quentin, nebo u řady prodejců počítačů Apple.


Pro více informací kontaktujte:

Martin Lér
ler@quentin.cz

http://www.quentin.cz
http://www.dtpobchod.cz
Tiskové informace:

Pokud máte zájem být informován o všech nových tiskových zprávách vydaných společností Quentin, napište

V případě že potřebujete bližší informace o některém z produktů, které distribuujeme, fotografii či produkt na testování, neváhejte a ozvěte se

Zpět na odkazující stránku