Z naší nabídky
Quark
EFI
Apple
Microsoft: Mac
Adobe
Tecco papers
ILFORD
x-rite

Betrhold

Canto
ALWAN Color Expertise
HELIOS
EIZO
EPSON
Wacom tablety

Just Normlicht
Podporujeme
Quentin má rád kulturu proto podporuje
divadlo Na zábradlí.
Divadlo Na Zábradlí

Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Quentin, spol. s r.o. se stal autorizovaným partnerem Wacom PartnerPlus

Praha, 1. 10. 2008 - Firma Quentin se stala autorizovaným partnerem WACOM
v rámci programu Wacom PartnerPlus.

Díky partnerství se společnost Quentin stala součástí celoevropské sítě autorizovaných prodejců.

Tablety Wacom - společnost Quentin nabízí tablety Wacom již řadu let a členství v rámci programu PartnerPlus jen potvrzuje vysoký standard nabízených služeb.

V naší nabídce samozřejmě najdete kompletní modelovou řadu Wacom, počínaje základními modely Bamboo, nicméně jako specializovaný dodavatel pro DTP a pre-press se zaměřujeme zejména na profesionální modely tabletů Intuos3 a LCD tabletů Cintiq.

Práci s tablety vám rádi předvedeme v našem showroomu, nejen, že vám objasníme technologii a použití tabletů a doporučíme vám vhodný model pro vaši specializaci, ale práci s tabletem si můžete sami vyzkoušet v základních grafických aplikacích, jako je Adobe Photoshop či Corel Painter.

O společnosti WACOM

Společnost Wacom byla založena v roce 1983 a je předním výrobcem grafických tabletů a průkopníkem ve vývoji digitálního pera jako vstupního počítačového zařízení.

Více na www.wacom-europe.com

O společnosti Quentin spol. s r.o.

Firma Quentin je distributorem technického i programového vybavení pro širokou oblast DTP, grafiky, předtiskové přípravy a digitální fotografie. Je například dodavatelem produktů společností Adobe, Allume Systems, Apple Computer, Berthold, EFI, Canto Software, Canon, EMC / Dantz Development, Eizo, Epson, Formac, Griffin Technology, Helios Software, Keyspan, Macally, Macromedia, Microtek, Miramar / CA, XRite / Monaco, Nikon, Nova Development, Olympus, Pantone, Quark, Sonnet Technologies, Střešovická Písmolijna, Symantec, Thursby Software, Umax, URW, Wacom, Xanté aj.

Pro další informace kontaktujte:

Dagmar Hodková, Quentin, spol. s r. o., Bělohorská 45, Praha 6
tel.: 233 355 585, fax: 233 352 595, e-mail: hodkova@quentin.czTiskové informace:

Pokud máte zájem být informován o všech nových tiskových zprávách vydaných společností Quentin, napište

V případě že potřebujete bližší informace o některém z produktů, které distribuujeme, fotografii či produkt na testování, neváhejte a ozvěte se

Zpět na odkazující stránku