Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Upgrade ze všech verzí za stejnou cenu již jen do
30. srpna 2009

Praha, 8. června 2009 - QuarkXPress 8 CZ - Quentin, spol. s r.o., distributor produktů společnosti Quark pro Českou a Slovenskou republiku, oznamuje, že možnost upgrade na QuarkXPress 8 za stejnou cenu ze všech předchozích verzí končí 30. srpna 2009.

Doporučujeme proto provést upgrade ještě před tímto termínem.

Další informace

Další informace naleznete na: www.quark.cz nebo euro.quark.com/en.

 

Aktuální verze QuarkXPress 8 CZ

Aktuální verze QuarkXPress 8 CZ přichází s novým, moderním designem aplikace a zjednodušenou paletou nástrojů. Tyto novinky mají uživatelům v prvé řadě zpříjemnit a zefektivnit práci. Zároveň však zachovává všechny postupy a klávesové zkratky používané ve starších verzích.

XT Set

Doplňky pro QuarkXPress 8 Společnost Quentin již tradičně přidává k programu sadu doplňků XT Set. Kromě populárních „Pevných mezer“ rozšiřujeme stávající XT Set pro QuarkXPress 8 o tři zbrusu nové doplňky: importní filtry pro MS WORD 2007/2008 a Open Office a doplněk pro snadné vkládání textu do aktuálního stylu odstavce Paste and Match Style.

Současně každý, kdo zakoupí upgrade či plnou verzi QuarkXPress, získá zdarma tričko QuarkXPress 8.

 

O společnosti Quentin spol. s r.o.

Firma Quentin je distributorem technického i programového vybavení pro širokou oblast DTP, grafiky, předtiskové přípravy a digitální fotografie. Je například dodavatelem produktů společností Adobe, Smith Micro, Apple, Berthold, EFI, Canto Software, Canon, EMC / Dantz Development, Eizo, Epson, Formac, Griffin Technology, Helios Software, Just Normlicht, Keyspan, Macally, XRite, Pantone, Quark, Sonnet Technologies, Střešovická Písmolijna, Symantec, Thursby Software, Umax, URW++, VMware, Wacom aj.

Pro další informace kontaktujte:

Dagmar Hodková, Quentin, spol. s r. o., Bělohorská 45, 169 00 Praha 6
tel.: 233 355 585, fax: 233 352 595, e-mail: hodkova@quentin.cz


Tiskové informace:

Pokud máte zájem být informován o všech nových tiskových zprávách vydaných společností Quentin, napište

V případě že potřebujete bližší informace o některém z produktů, které distribuujeme, fotografii či produkt na testování, neváhejte a ozvěte se

Zpět na odkazující stránku