Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

SPOLEČNOST QUARK VYDALA UPDATER QUARKXPRESS 8.1 CZ

Praha, 4. srpna 2009 - Quentin, spol. s r. o., distributor produktů společnosti Quark pro Českou a Slovenskou republiku, oznamuje vydání updatu QuarkXPress 8.1. Pro stávající uživatele verze 8 je update ke stažení zdarma.

Quark Inc. oznámil vydání nového updateru QuarkXPress 8.1. Poslední update rozšiřuje a vylepšuje funkcionalitu PDF výstupu a představuje nové nástroje pro ještě efektivnější zlom.

Při tvorbě PDF nyní můžete využít nastavení „Přirozené průhlednosti“. Nejen, že export do PDF je výrazně rychlejší, ale průhlednosti zůstanou v PDF zachovány pro možnost úprav v rámci PDF workflow (například dodatečný Color Management). Standardní nastavení (nutné pro starší RIPovací zařízení), které průhlednosti slučuje již při exportu, zůstává samozřejmě zachováno.

QuarkXPress nově také umožňuje zachování vybraných vrstev ve výstupním PDF. Snadno tak v jediném PDF použijete alternativní obsah pro následný výstup (např. cenové či jazykové mutace dokumentu).

Přidané palety „Změna měřítka“ a „Kontrola přetečení textu“ opět urychlí vaši práci. Nyní vždy aktuálně vidíte, na které stránce vám přetéká text a pokud potřebujete celý zlom například zmenšit na jiný formát, stačí vám na to jediné kliknutí myší. „Styly objektů“ nyní kontrolují i nastavení stínů objektů, takže styl objektu definujete do nejmenšího detailu.

Máte problémy s užitím umělých tučných řezů písma či verzálek? V paletě „Měřítek“ aktuálně vidíte, zda byly někde použity, tj. když QuarkXPress nemá náhradu v pravém řezu písma. Pracujete s tabulkami? Aktuální update podporuje vícestránkové tabulky a automatická záhlaví.

Samozřejmostí je podpora připravovaných operačních systémů Snow Leopard a Windows 7.

XT Set

Doplňky pro QuarkXPress 8 Společnost Quentin již tradičně přidává k programu sadu doplňků XT Set. Kromě populárních „Pevných mezer“ rozšiřujeme stávající XT Set pro QuarkXPress 8 o tři zbrusu nové doplňky: importní filtry pro MS WORD 2007/2008 a Open Office a doplněk pro snadné vkládání textu do aktuálního stylu odstavce Paste and Match Style.

Další informace

Další informace naleznete na: www.quark.cz nebo euro.quark.com/en.

AKTUÁLNÍ PROMOAKCE

Máte QUARKXPRESS 3, 4 nebo 5? Upgradujte včas!
Upgrade ze všech verzí za stejnou cenu již jen do 30. srpna 2009.

LETNÍ SLEVA 12% NA LICENCE QUARKXPRESS 8
Akce platí do 30. září 2009

 

O společnosti Quentin spol. s r.o.

Firma Quentin je distributorem technického i programového vybavení pro širokou oblast DTP, grafiky, předtiskové přípravy a digitální fotografie. Je například dodavatelem produktů společností Adobe, Smith Micro, Apple, Berthold, EFI, Canto Software, Canon, EMC / Dantz Development, Eizo, Epson, Formac, Griffin Technology, Helios Software, Just Normlicht, Keyspan, Macally, XRite, Pantone, Quark, Sonnet Technologies, Střešovická Písmolijna, Symantec, Thursby Software, Umax, URW++, VMware, Wacom aj.

Pro další informace kontaktujte:

Dagmar Hodková, Quentin, spol. s r. o., Bělohorská 45, 169 00 Praha 6
tel.: 233 355 585, fax: 233 352 595, e-mail: hodkova@quentin.cz


Tiskové informace:

Pokud máte zájem být informován o všech nových tiskových zprávách vydaných společností Quentin, napište

V případě že potřebujete bližší informace o některém z produktů, které distribuujeme, fotografii či produkt na testování, neváhejte a ozvěte se

Zpět na odkazující stránku