Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

QuarkXPress – možnost upgradů z verzí 3, 4 a 5 končí 30. září 2009!

Praha, 16. srpna 2009 - Až do 30. září mohou uživatelé starších verzí aplikace QuarkXPress 3.x, 4.x nebo 5.x upgradovat na nejnovější verzi 8. Společnost Quark oznámila, že po tomto datu již nebude upgrade z uvedených verzí nabízet. 

Sluší se zde zmínit několik faktů, a sice že není zcela běžné, aby softwarová firma umožňovala upgradovat software až o 5 verzí zpátky (z 3.x na 8.1), a také skutečnost, že stále používaná verze 4.1 byla na trh uvedena  v roce 1999. Poslední varianta verze 3 (3.32) je dokonce ještě o tři roky starší, přesto se i s ní můžete v praxi dodnes setkat.

Je zcela zřejmé, že 10, respektive 13 let starý software nemůže zcela splňovat aktuální nároky kladené na sazbu a zlom. V následujících bodech se pokusíme vyjmenovat 6 hlavních důvodů pro upgrade na QuarkXPress 8:

  1. Podpora Unicode® a OpenType® a výstupní styly pro PDF workflow, včetně standardů PDF/X a PDF/X PLUS.
  2. Moderní, intuitivní a efektivní uživatelské rozhraní, funkce „Drag and Drop“.
  3. Efektivní a přesná práce i pro nejnáročnější: Styly objektů, styly účaří, zavěšené znaky, sdílené objekty, vícestránkové tabulky, aktuální Pantone knihovny a mnoho dalších.
    Snadný import souborů grafických aplikací Adobe Photoshop a Illustrator, nových formátů PDF, textových dokumentů Office 2007/2008 a OpenOffice, či strukturovaných XML dokumentů.
  4. Globální publikování - podpora více než 30 jazyků, jednotný formát souborů pro celý svět, přidána východoasijská typografie.
  5. Vícekanálové publikování – můžete pracovat v jediném dokumentu na tiskové podobě, html verzi a flash animaci. Jedno nastavení, tři možné výstupy.
  6. Podpora aktuálních i přicházejících operačních systémů: WINDOWS XP a Vista (32/64) i Windows 7, MAC OS X 10.4.x Tiger , 10.5.x Leopard a také 10.6 Snow Leopard.

A navíc rozšířený XT Set – doplňky pro QuarkXPress 8 od společnosti Quentin

Kromě populárních „Pevných mezer“ rozšiřujeme stávající XT Set pro QuarkXPress 8 o tři zbrusu nové doplňky: importní filtry pro MS WORD 2007/2008 a Open Office a doplněk pro snadné vkládání textu do aktuálního stylu odstavce Paste and Match Style.

Další informace

Další informace naleznete na: www.quark.cz nebo euro.quark.com/en.

Ke stažení z www.quark.cz

UPDATER QUARKXPRESS 8.1 pro stávající uživatele zdarma

NOVÉ SLOVNÍKY ČESKÉHO DĚLENÍ A AKTUÁLNÍ XT SET

KOMPLETNÍ DOKUMENTACE V ČEŠTINĚ

Aktuální promoakce

Máte QUARKXPRESS 3, 4 nebo 5? Upgradujte včas!
Upgrade ze všech verzí za stejnou cenu již jen do 30. září 2009.

LETNÍ SLEVA 12% NA LICENCE QUARKXPRESS 8
Akce platí do 30. září 2009

 

O společnosti Quentin spol. s r.o.

Firma Quentin je distributorem technického i programového vybavení pro širokou oblast DTP, grafiky, předtiskové přípravy a digitální fotografie. Je například dodavatelem produktů společností Adobe, Smith Micro, Apple, Berthold, EFI, Canto Software, Canon, EMC / Dantz Development, Eizo, Epson, Formac, Griffin Technology, Helios Software, Just Normlicht, Keyspan, Macally, XRite, Pantone, Quark, Sonnet Technologies, Střešovická Písmolijna, Symantec, Thursby Software, Umax, URW++, VMware, Wacom aj.

Pro další informace kontaktujte:

Dagmar Hodková, Quentin, spol. s r. o., Bělohorská 45, 169 00 Praha 6
tel.: 233 355 585, fax: 233 352 595, e-mail: hodkova@quentin.cz


Tiskové informace:

Pokud máte zájem být informován o všech nových tiskových zprávách vydaných společností Quentin, napište

V případě že potřebujete bližší informace o některém z produktů, které distribuujeme, fotografii či produkt na testování, neváhejte a ozvěte se

Zpět na odkazující stránku