Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

QUARK - DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Praha, 11. září 2009
PŘIJMĚTE POZVÁNÍ NA „DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ QUARK“

Rádi bychom Vás ještě před ukončením možnosti upgradovat ze starých verzí QuarkXPress 3, 4 a 5 k 30. září 2009 pozvali na „Dny otevřených dveří Quark“. Budeme Vám k dispozici od 21. do 23. září 2009, vždy od 10 do 17 hodin na naší adrese Quentin, spol. s r. o., Bělohorská 45, Praha 6.

Co se u nás dozvíte?

V první řadě nabídneme možnost osahat si QuarkXPress 8, ukážeme Vám novinky a důvody, proč se vyplatí upgradovat na aktuální verzi. Přineste si vlastní materiály, vyzkoušejte si možnosti práce ve verzi 8.

Poradíme Vám s aktuálními problémy a možnými způsoby řešení. Věnovat se Vám budeme individuálně, dozvíte se tak jen to, co Vás opravdu zajímá.

Představíme Vám CENOVÉ PROMO NA VŠECHNY PRODUKTY QUARK. Od 15. září 2009 nabízíme 12% slevu na všechny krabicové verze i licence QuarkXPress 8. Vlastníte-li některou ze starších verzí QuarkXPress 3-5, máte poslední šanci na upgrade a zároveň získáte velmi příznivou cenu.

 

Běžná cena

Promo cena

Slevový kupón
(viz. post scriptum)

QuarkXPress 8 - upgrade

11220,- Kč

9877,- Kč

9580,- Kč

QuarkXPress 8 – plná verze

31990,- Kč

27720,- Kč

26890,- Kč

Nemusíte se registrovat předem, ale přivítáme, pokud svůj zájem potvrdíte na mail podpora@quark.cz

PS: Navštívíte-li nás během „Dnů otevřených dveří“, získáte navíc kupón na 3% slevu.  Kupón můžete uplatnit na upgrade či plnou verzi QuarkXPress 8 u všech našich dealerů či přímo u nás do 30. září 2009. Celkem tedy můžete ušetřit až 15%!

Proč QuarkXPress 8?

Je zcela zřejmé, že 10, respektive 13 let starý software nemůže zcela splňovat aktuální nároky kladené na sazbu a zlom. V následujících bodech se pokusíme vyjmenovat 6 hlavních důvodů pro upgrade na QuarkXPress 8:

  1. Podpora Unicode® a OpenType® a výstupní styly pro PDF workflow, včetně standardů PDF/X a PDF/X PLUS.
  2. Moderní, intuitivní a efektivní uživatelské rozhraní, funkce „Drag and Drop“.
  3. Efektivní a přesná práce i pro nejnáročnější: Styly objektů, styly účaří, zavěšené znaky, sdílené objekty, vícestránkové tabulky, aktuální Pantone knihovny a mnoho dalších. Snadný import souborů grafických aplikací Adobe Photoshop a Illustrator, nových formátů PDF, textových dokumentů Office 2007/2008 a OpenOffice, či strukturovaných XML dokumentů.
  4. Globální publikování - podpora více než 30 jazyků, jednotný formát souborů pro celý svět, přidána východoasijská typografie.
  5. Vícekanálové publikování – můžete pracovat v jediném dokumentu na tiskové podobě, html verzi a flash animaci. Jedno nastavení, tři možné výstupy.
  6. Podpora aktuálních i přicházejících operačních systémů: WINDOWS XP a Vista (32/64) i Windows 7, MAC OS X 10.4.x Tiger , 10.5.x Leopard a také 10.6 Snow Leopard.

A navíc rozšířený XT Set – doplňky pro QuarkXPress 8 od společnosti Quentin.

Kromě populárních „Pevných mezer“ rozšiřujeme stávající XT Set pro QuarkXPress 8 o tři zbrusu nové doplňky: importní filtry pro MS WORD 2007/2008 a Open Office a doplněk pro snadné vkládání textu do aktuálního stylu odstavce Paste and Match Style.

Další informace naleznete: www.quark.cz nebo euro.quark.com/en.

O společnosti Quentin spol. s r.o.

Firma Quentin je distributorem technického i programového vybavení pro širokou oblast DTP, grafiky, předtiskové přípravy a digitální fotografie. Je například dodavatelem produktů společností Adobe, Smith Micro, Apple, Berthold, EFI, Canto Software, Canon, EMC / Dantz Development, Eizo, Epson, Formac, Griffin Technology, Helios Software, Just Normlicht, Keyspan, Macally, XRite, Pantone, Quark, Sonnet Technologies, Střešovická Písmolijna, Symantec, Thursby Software, Umax, URW++, VMware, Wacom aj.

Pro další informace kontaktujte:

Dagmar Hodková, Quentin, spol. s r. o., Bělohorská 45, 169 00 Praha 6
tel.: 233 355 585, fax: 233 352 595, e-mail: hodkova@quentin.cz


Tiskové informace:

Pokud máte zájem být informován o všech nových tiskových zprávách vydaných společností Quentin, napište

V případě že potřebujete bližší informace o některém z produktů, které distribuujeme, fotografii či produkt na testování, neváhejte a ozvěte se

Zpět na odkazující stránku