Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

QuarkCopyDesk 8.12 CZ – první lokalizovaná verze QuarkXPress 8 CZ – snížení ceny o 18%

Praha, 4. listopadu 2009

Společnost Quark vydala lokalizovaný update
QuarkCopyDesk 8.12 CZ

QuarkCopyDesk 8 CZ - Quentin, spol. s r. o., distributor produktů společnosti Quark pro Českou a Slovenskou republiku, oznamuje vydání updatu QuarkCopyDesk 8.12 CZ. Pro stávající uživatele verze 8 je update ke stažení zdarma.

Quark Inc. oznámil vydání nového updateru QuarkCopyDesk 8.12. Poslední update následuje drobná vylepšení QuarkXPress 8.12 a vůbec poprvé přináší českou lokalizaci.

 

Samozřejmostí je podpora nejnovějších operačních systémů Snow Leopard a Windows 7.
QuarkCopyDesk 8 navíc nyní koupíte za velmi příznivou cenu.

Doporučená koncová cena činí 6.990 Kč bez DPH.

 

QuarkCopyDesk 8 CZ najde uplatnění v redakčních workflow založených na QuarkXPress. CopyDesk je primárně určen pro editory a umožňuje oddělit práci grafiků a editorů, tvorbu celkového designu od přesného zalomení textu v rámci definovaného layoutu.
Quark CopyDesk disponuje stejným zlomovým enginem jako QuarkXPress (styly, kontrola dělení a slovníky v českém a slovenském jazyce, zarovnání, formátování, kerning, proklad, atd.) a výrazně tak usnadňuje a urychluje přizpůsobení textu článků jejich finální podobě ve vysázené publikaci, což je vlastnost, kterou primárně ocení zejména vydavatelství periodik. Grafik při své práci jednoduše vyčlení články, které mají zpracovat editoři, a dál pracuje na designu stránky.
CopyDesk přináší jednoduché uživatelské prostředí ideální pro editorskou práci. Uživatel pracujete v klasickém textovém editoru, který počítá slova, znaky, řádky. Nejen co je napsáno, ale také kolik zbývá dopsat, případně kolik přebývá. Pracovat lze i přímo v graficky zpracovaném layoutu, přičemž vaše práva jsou omezena pouze na konkrétně přiřazený článek.

QuarkCopyDesk je cenově výhodným řešením, které slouží k přípravě a úpravám publikačních podkladů v pre-pressovych workflow, postavených na sázecím programu QuarkXPress a případně též redakčních systémech, jako je zejména Quark Publishing System 8.

QuarkXPress 8 CZ – snížení ceny o 18%

Snížení ceny - Od 7.11.2009 dojde k poklesu ceny QuarkXPress 8 o 18%.
Plnou verzi QuarkXPress 8 CZ zakoupíte za 22.220 Kč bez DPH, cena upgradu z verzí 6 a 7 činí nyní 8.400 Kč bez DPH.

Další informace naleznete na:

www.quark.cz nebo euro.quark.com/en.

O společnosti Quentin spol. s r.o.

Firma Quentin je distributorem technického i programového vybavení pro širokou oblast DTP, grafiky, předtiskové přípravy a digitální fotografie. Je například dodavatelem produktů společností Adobe, Smith Micro, Apple, Berthold, EFI, Canto Software, Canon, EMC / Dantz Development, Eizo, Epson, Formac, Griffin Technology, Helios Software, Just Normlicht, Keyspan, Macally, XRite, Pantone, Quark, Sonnet Technologies, Střešovická Písmolijna, Symantec, Thursby Software, Umax, URW++, VMware, Wacom aj.

Pro další informace kontaktujte:

Dagmar Hodková, Quentin, spol. s r. o., Bělohorská 45, 169 00 Praha 6
tel.: 233 355 585, fax: 233 352 595, e-mail: hodkova@quentin.cz


Tiskové informace:

Pokud máte zájem být informován o všech nových tiskových zprávách vydaných společností Quentin, napište

V případě že potřebujete bližší informace o některém z produktů, které distribuujeme, fotografii či produkt na testování, neváhejte a ozvěte se

Zpět na odkazující stránku