Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Společnost EFI, Inc. uvedla na trh novou verzi jednoduchého, ale velmi silného ripovacího software EFI eXpress 4.5.

Praha, 16. ledna 2012 – Společnost EFI, Inc. uvedla po dvou letech na trh novou verzi jednoduchého, ale velmi silného ripovacího software EFI eXpress 4.5. Kromě stávajících dvou variant – for Photo a for Proofing, je k dispozici i nová – Advanced, která v sobě zahrnuje funkce pro certifikaci a verifikaci digitálního nátisku.

EFI eXpress 4.5 Mac/WinVerze EFI eXpress 4.5 for Photo je určena především pro fotografy či poloprofesionální fotografy (tam, kde se tisknou barevně věrné soubory ve formátu TIFF a JPG). EFI eXpress 4.5 for Proofing je vhodný tam, kde je vyžadován barevně věrný výstup – tedy v oblasti předtiskové přípravy, produkčního tisku či malonákladového tisku (užít jej mohou profesionální fotografové, kreativci, grafici, malá reklamní a grafická studia, reprostudia, studia pro tisk na zakázku). Verze EFI eXpress 4.5 Advanced zahrnuje všechny funkce verze for Proofing, navíc je vybavena modulem pro certifikaci a verifikaci digitálního nátisku. Spolupracuje tedy se spektrofotometry (ověření kalibračního proužku) a tiskárnou štítků.

Mezi nejnovější vlastnosti EFI eXpress 4.5 patří:
• modul pro certifikaci a verifikaci tiskové úlohy
• barevná optimalizace pro konkrétní úlohu (pouze ve verzi Advanced)
• nový Adobe PDF Print Engine 2.5 - extrémně urychluje zpracování a tisk PDF souborů – funkce je dostupná pro verzi Proofing a Advanced
• rozšíření podpory knihoven přímých barev PANTONE Plus Series a Fashion & Home (Proofing a Advanced)
• funkce dynamic rendering intent - speciální technologie firmy EFI pro optimální barevný převod konkrétní tiskové úlohy
• podpora nových tiskáren a řada dalších funkcí.
Quentin spol. s r.o. je oficiálním distributorem firmy EFI, Inc. pro Českou a Slovenskou republiku. Více informací na http://efi.cz.

O společnosti Quentin

Firma Quentin je distributorem technického i programového vybavení pro širokou oblast DTP, grafiky, předtiskové přípravy a digitální fotografie. Je například dodavatelem produktů společností Adobe,Allume Systems,Apple Computer, Berthold, Canto Software, Canon, Efi, Eizo, EMC Dantz, Epson, Formac, Griffin Technology, Hewlett-Packard, Helios Software, iiyama, Keyspan, Konica, Macally, Macromedia, Microtek, Miglia, Miramar, Nikon, NEC, Nova Development, Olympus, Pantone, Quark, Ricoh, Sonnet Technologies, Střešovická Písmolijna, Symantec, Umax, URW,Wacom, Xanté, XRite aj.

Pro více informací kontaktujte:

Dagmar Hodková
hodkova@quentin.cz
http://www.quentin.cz / http://www.dtpobchod.cz

 


Tiskové informace

Pokud máte zájem být informován o všech nových tiskových zprávách vydaných společností Quentin, napište.

V případě že potřebujete bližší informace o některém z produktů, které distribuujeme, fotografii či produkt na testování, neváhejte a ozvěte se.

 

Zpět na odkazující stránku