Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

QUARKXPRESS 2017 – zahájení prodeje 24. května 2017
Tisková zpráva společnosti Quentin
----------------------------------------------------------------------
Praha, 30. května 2017

Společnost Quark zahajuje prodej nové verze QuarkXPress 2017 Zvyšujeme laťku moderního designu


QuarkXPress 2017 je novou verzí, která zvyšuje design a produktivitu na další úroveň. Přináší nedestruktivní grafiku a úpravy obrázků přímo v QuarkXPress, takže již nemusíte přepínat do jiných aplikací a výrazně tak zvýšíte svou produktivitu.
A navíc v pár krocích převedete tiskový výstup na responzivní HTML5 publikaci, stejně jako na iOS aplikaci. To vše zdarma v rámci QuarkXPress 2017. Pevné mezery pro QuarkXPress 2017 dodáváme opět v ceně licence Quarku.

Jste již unaveni z předplatného?
Z obchodního hlediska je třeba zmínit, že QuarkXPress je stále nabízen formou trvalé licence. Cena je odstupňována pro komerční subjekty, státní správu, neziskový sektor, studenty a školy. Pro stávající uživatele je pozitivní, že upgrade lze pořídit ze všech předcházejících verzí. Upgrade z předchozí verze QuarkXPress 2016 vyjde na polovinu.
Co je podstatné, Quark nově nabízí do konce září 2017 kompetitivní upgrade
z „cloudových“ aplikací jako je Adobe InDesign, Adobe CC, Corel a Microsoft Publisher. Vzhledem k rozšířeným možnostem práce s obrázky, které nyní Quark nabízí, je tato nabídka opodstatněná. Pro práci s designem v QuarkXPress již nepotřebujete další aplikace. Umí pracovat jak s vektory, tak s bitmapami a spolu se silným nástrojem pro převod na nativní objekty si opravdu dokáže poradit se vším.

Druhou licenční novinkou je uvolnění starší, ekonomicky výhodné verze QuarkXPress 2015. Starší verzi QuarkXPress 2015 zakoupíte za příznivých 8.990 Kč s DPH.


Plná komerční licence: 27.990 Kč, upgrade z 3-10: 13.790 Kč, upgrade z 2015: 6.890 Kč, ceny vč. DPH.

 

Kompletní tiskovou zprávu najdete zde.


O společnosti Quentin, spol. s r.o.

Firma Quentin je Full Service Distributor produktů Quark pro ČR a SR, Apple Authorised Reseller a distributor technického i programového vybavení pro širokou oblast DTP, grafiky, předtiskové přípravy a digitální fotografie. Je například dodavatelem produktů společností Apple, Adobe, Berthold, EFI, Canon, Eizo, Epson, Corel, Griffin Technology, HP, Just Normlicht, Microsoft, Tecco, X-Rite, Pantone, Quark, Lasersoft, Střešovická Písmolijna, Sonnet Technologies, URW++, VMware, Wacom, Alwan, Parallels, Elgato, OKI aj..

Pro další informace kontaktujte:

Lucie Jaroušková, Quentin, spol. s r. o., Bělohorská 45, 169 00 Praha 6,
tel.: +420 233 355 585, e-mail: jarouskova@quentin.cz

 

 


Tiskové informace

Pokud máte zájem být informován o všech nových tiskových zprávách vydaných společností Quentin, napište.

V případě že potřebujete bližší informace o některém z produktů, které distribuujeme, fotografii či produkt na testování, neváhejte a ozvěte se.

 

Zpět na odkazující stránku