Quentin.czPřehled produktů v sortimentu společnosti QuentinProdejní síť

 

QUARK 2018

promo quark


Aktuality

Quark

QuarkXPress 208 přináší řadu novinek a Quark je postupně ukazuje ve video návodech. Sledujte Quark TV. Videa jsou v angličtině, případně v němčině.

V rámci uvedení při koupi komerčních i státních licencí verze 2017 získáte novou verzi zdarma. A nově majitelé licence 2017 mohou využít zvýhodněné ceny upgradu před uvedením nové verze. V březnu -15%, v dubnu -10% a v květnu -5%.
Podívejte se, na co se můžete těšit v nové verzi.
Zakoupit v promoakci můžete zde.

IDML2QXP

 

Lednový update Quarku přináší novou funkci IDML import. Vyzkoušejte si tuto funkci v praxi. Demo/Update stáhnete zde.

Nová promoakce QuarkXpress platná pro komerční a GOV licence, plné i upgrady. Akce končí 28. února 2018. Při koupi QuarkXPress - plné verze i upgradu - získáte upgrady zdarma na 12 měsíců. QuarkXPress vydává nové verze každý rok, takže v rámci plánu získáte další verzi zdarma. Upgrade plán je třeba po koupi registrovat. Instrukce obdržíte v mailu při elektronickém dodání licence. Více o akci zde.

do konce listopadu nabízíme ve speciálním promu k plné verzi i upgradu Quarku PDF Toolbox zdarma. Jedná se o nástroj na editaci a kontrolu PDF před tiskem, který může nahradit Adobe Acrobat. Stejně tak je do konce listopadu prodloužena možnost kompetitivního upgrade z produktů Adobe či Corel. Plnou licenci QuarkXPress 2017 díky tomu zakoupíte za cenu upgradu 13.790 Kč s DPH a získáte permanentní licenci a PDFToolbox zdarma.

Získejte plnohodnotnou licenci QuarkXPress 2015 za velmi příznivou cenu 8.990 Kč s DPH. Nejlevnější aplikace na sazbu a zlom, podporuje aktuální systémy. Trvalá licence s možností upgradu na poslední verzi. Nabídka je omezena jen do 31. srpna 2017.

 

Nový Quark klade důraz na moderní typografii, výrazně vylepšené úpravy obrázků a nově i možnost vytvářet nejen responzivní HTML5, ale i single aplikace pro iPad zcela zdarma. Myslím, že se máme na co těšit. Kromě tradičních licencí Quark nově uvádí cenově výhodný prodej starší verze 2015 a kompetitivní upgrade z InDesignu či Corelu.

 

Kupte si upgrade nebo plnou verzi QuarkXPress 2016 a získáte zdarma kvalitní produkční doplňky: IDML Import XT, PDF Import XT, Jo Letter a další. Otevřete IDML formát InDesignu, PDF importujte jako nativní dokument, pracujte s variabilními daty. Tyto doplňky opravdu stojí za to.

PROMO: Kupte QuarkXPress 2015 a získáte novou verzi 2016 zdarma + předobjednávky upgradu z verze 2015 za poloviční cenu

Akce je platná do uvedení nové verze 2016. Akce kupte 2015 a máte 2016 zdarma platí pro všechny nákupy kromě EDU licencí. Upgrade za poloviční cenu na novou verzi platí jen z aktuální verze 2015.

Vydán update s podporou OS X 10.11 El Capitan pro Quark 2015

Již 9 dní po uvedení nového operačního systému 10.11 El Capitan Quark vydává update pro tento systém. Quark nyní podporuje OS X 10.9-10.11 a Windows 7-10 v 64bitové verzi.

 

QuarkXPress 2015 bude uveden 28. dubna

Do uvedení nové verze QuarkXPress 2015 nabízíme následující promoakce. Při koupi QuarkXPress 10 máte nárok na upgrade na novou verzi 2015 zdarma. O verzi zdarma musíte požádat. A navíc nyní můžete upgradovat ze všech předchozích verzí. Uživatelé verze 10 pak mohou upgradovat s 30% slevou.

 

Pevné mezery pro QuarkXPress 2015

Pevné mezery pro novou verzi Quarku jsou již otestovány a připraveny. Pevné mezery dodáváme zdarma s licencí QuarkXPress 2015. Pokud záskáte verzi 2015 jako free upgrade přímo od Quarku, pošlete nám seriové číslo a Pevné mezery vám zdarma dopošleme.

Kupte si QuarkXPress 10 v edici Go Pro a získáte doplňky za více než 30.000 Kč

Akce platná pro upgrade i plnou verzi do konce srpna 2014 pro komerční licence QuarkXPress 10. Novinka: Jen do 12. července můžete upgradovat ze všech verzí QuarkXpress!

Více informací o akci najdete zde.

 

Update Quark 10.1 pro OS X Mavericks and Windows 8.1

QuarkXPress 10.1, důležitá aktualizace QuarkXPress 10. Přináší nové funkce jako 8000% zoom, dynamická vodítka, HTML5 animace, nově přepracovaný modul kniha a další. Grafické podání obrázků je vyčleněno pod zátěž jednoho procesorového jádra, aby se nesnižoval komfort práce.

Demo verze 10.1 je funkční i na počítačích, kde již běžela verze 10, takže můžete opět vyzkoušet.

Ke stažení využijte Quark Update software.

QuarkXPress 9 ve svém posledním update přidává podporu pro OS X Mavericks. Podpora pro 10.6, 10.7 a 10.8 je zachována. Důležité: Systém 10.5 Leopard již v tomto updatu není podporován. Ke stažení využijte Quark Update software nebo stáhněte zde.

 

Update Quark 10.0.1 pro OS X Mavericks and Windows 8.1

Nyní je dostupný nový update pro QuarkXPress 10. 10.0.1 je certifikován pro OS X Mavericks a Windows 8.1 a řeší dalších více než 100 uživatelských požadavků. Ke stažení využijte Quark Update software nebo stáhněte zde.

 

Možnosti upgradu - prodloužení možnosti upgradu z verze 8 na 10

Uživatelé QuarkXPress 8 mohou upgradovat na verzi 10 až do konce března 2014. V případě upgradu vám verze 8 zůstává a můžete ji nadále používat, a to i zároveň s verzí 10. Nezapomeňte upgradovat včas!

 

QUARKXPRESS 10 Nový grafický engine, podpora Retina Display a více jak 50 dalších vylepšení přinášejí výraznou inovaci programu QuarkXPress

QXP10-Computer.png

 

 

QuarkXPress 10 - nová verze tradiční aplikace pro zlom a grafický desing - přináší zcela nový grafický engine Xenon, podporu displejů s vysokým rozlišením (Retina) a dalších více než 50 vylepšení ...

Nové vlastnosti a vylepšení v QuarkXPress 10:

Moderní a optimalizované uživatelské rozhraní
Dodpora HiDPI a Retina Display

Grafický engine Xenon pro dokonalé zobrazení vložených obrázků

Nová paleta Pokročilé nastavení obrázku pro práci s vrstvami nejen z Photoshopu

Přepsání QuarkXPress pro Mac kompletně v Cocoa (nativní aplikace) pro využití možností posledních systémů (celoobrazovkové zobrazení a další)
Tvorba QR Code
East Asian Typografie dostupná ve všech verzích programu
Import obrázků a odkazů z Microsoft Word
Zachování vektorů a průhledností v PDF
Vylepšení práce s vrstvami
Nový náhled tisku
Nově rozmístění objektů dle klíčového objektu
Zvýraznění chybějících písem
Vylepšená podpora IME
Vylepšení nástroje Pero
Nově možnost řazení záložek dokumentu


TEST DRIVE

 

Poslední aktualizace
starších verzí:

QuarkXPress 8.5

updater ke stažení zde

QuarkXPress Passport 7.5
updater ke stažení zde

XT Set - české doplňky

QuarkXPress 9 - instalátor zde

QuarkXPress 8 - instalátor zde

QuarkXPress 7 XT Set zde

Uživatelům QuarkXpress zatím nedoporučujeme upgradovat systém na poslední verzi 10.9.

QuarkXPress 10 byl oficiálně uveden do prodeje 16. září 2013. Systémové požadavky Mac OS X 10.7. a novější, Windows 7 a novější.

Limitovaná nabídka:
Kup QuarkXPress 9 a získáš verzi 10 zdarma

Akce je platná od 5. června 2013 do 30. srpna 2013.

Více zde.

Nyní můžete upgradovat ze všech verzí QuarkXPress na aktuální verzi 9.5 za stejnou cenu 11.990 Kč vč. DPH. Akce je platná do konce srpna 2013. Po tomto datu již nebude možné upgradovat z verzí 7 a starších. A navíc od 5. června máte také nárok na verzi 10 zdarma!

Proč používat QuarkXPress 9.5? Vyzkoušejte si možnosti digitálního publikování v jedinečném cloudovém řešení s výstupem kompletně v HTML5. Výhody HTML5 - moderní, univerzální standard. Menší velikost vydání, možnost vyhledávání v textu ...

Vyzkoušejte zcela zdarma po 30 dní: QuarkXPress 9.5 a publikační portál AppStudio.net

updater 9.2
  • Menší velikost souboru — lépe optimalizovaná velikost HTML5 výstupů.

  • Vkládání fontů — vložte si do HTML5 font dle vašeho designu. QuarkXPress nyní podporuje vkládání libovolného TrueType nebo OpenType fontu.

  • Horizontální rolovací zóny
    Scroll Zones, oblasti, kde posouváte text, nyní můžete vytvářet v horizontálním i vertikálním směru.

  • Podpora Windows 8