Quentin.czPřehled produktů v sortimentu společnosti QuentinProdejní síť

Jak upgradovat?

máte starší verzi aplikace QuarkXPress a chcete využívat všech nových možností?
Upgrade je možný z libovolné verze od verze 3.x a novější. Věnujte pozornost podmínkám, které je nutné splnit, abyste mohli přejít na nejnovější verzi.

Jste firma s více licencemi? Společně s upgradem máte možnost přejít na síťovou licenci s využitím technologie QLA.   Využijte možnosti optimalizovat náklady na licenci. Síťové licence již od dvou uživatelů!

QuarkXPress 3

3tková verze - stále ještě se na ní láme (tento produkt měl na MAcu podporu pro 68k a Power PC procesory!). Na aktálních strojích postavených na platformě Intel a provozovaných na operačním systému Mac OS X, tedy nelze použít. Při pořízení nového stroje je upgrade nutný.

K upgradu z verze QuarkXPress 3.x
budete potřebovat:

Každý upgrade je určený pro konkrétní existující licenci, proto musí objednávka upgradu obsahovat následující informace:

  • sériové číslo upgradované licence aplikace QuarkXPress 3.x
  • název firmy, či jméno fyzické osoby licenci vlastnící
  • plná adresa (ulice, PSČ, město), na které sídlí vlastník licence

    Údaje je možné doplnit o telefonní a e-mailový kontakt.

Zároveň Vás u upgradů z verze 3.x žádáme o zaslání naskenovaného obrázku 1. originální instalační diskety od aplikace QuarkXPress 3.x s viditelným sériovým číslem. Obrázek diskety přiložte přímo k objednávce. Sken diskety vyžaduje Quark vzhledem k problémům s registracemi těchto velmi starých produktů.