Quentin.czPřehled produktů v sortimentu společnosti QuentinProdejní síť

Jak upgradovat?

máte starší verzi aplikace QuarkXPress a chcete využívat všech nových možností?
Upgrade je možný z libovolné verze od verze 3.x a novější. Věnujte pozornost podmínkám, které je nutné splnit, abyste mohli přejít na nejnovější verzi.

Jste firma s více licencemi? Společně s upgradem máte možnost přejít na síťovou licenci s využitím technologie QLA.   Využijte možnosti optimalizovat náklady na licenci. Síťové licence již od dvou uživatelů!

QuarkXPress 4

QuarkXPress Passport 4.11 CZ - legenda českých studií, vydavatelství a agentur. Datum uvedení rok 2000, primárně navržena pro dnes neaktuální operační systémy, provoz na současných strojích prakticky nemožný, funkčnost v porovnání s verzí 7.x pouze základní. Upgrade žádoucí.

K upgradu z verze QuarkXPress Passport 4.x potřebujete:

  • sériové číslo licence, kterou chcete upgradovat
  • dodat údaje o držiteli licence* - jméno společnosti, odpovědná osoba, adresa, e-mailový kontakt - ten je obzvlášť důležitý, na něj posléze zasílá společnost Quark instalační údaje

Pakliže budou údaje souhlasit se záznamy společnosti Quark, probíhá vyřízení upgradu velmi rychle.

* v momentě upgradu je možné zažádat bezplatně o převod licence, v tom případě je třeba doložit změnu majitele dokumentem, ve kterém bude jasně specifikováno kdo převádí licenci daného sériového čísla na koho, a že původní držitel sériového čísla se nadále vzdává jeho používání a starou verzi odstanil ze svých počítačů. Dokument musí být podepsaný oběma stranami