Quentin.czPřehled produktů v sortimentu společnosti QuentinProdejní síť

Jak upgradovat?

máte starší verzi aplikace QuarkXPress a chcete využívat všech nových možností?
Upgrade je možný z libovolné verze od verze 3.x a novější. Věnujte pozornost podmínkám, které je nutné splnit, abyste mohli přejít na nejnovější verzi.

Jste firma s více licencemi? Společně s upgradem máte možnost přejít na síťovou licenci s využitím technologie QLA.   Využijte možnosti optimalizovat náklady na licenci. Síťové licence již od dvou uživatelů!

QuarkXPress 5

5tková verze je poslední, která na počítačích Macintosh fungovala nativně v klasickém Mac OS (9). Na aktálních strojích postavených na platformě Intel a provozovaných na operačním systému Mac OS X, tedy nelze použít. Při pořízení nového stroje je upgrade nutný.

K upgradu z verze QuarkXPress 5.x nebo
QuarkXPress Passport 5.x potřebujete:

  • sériové číslo licence, kterou chcete upgradovat
  • dodat údaje o držiteli licence* - jméno společnosti, odpovědná osoba, adresa, e-mailový kontakt - ten je obzvlášť důležitý, na něj posléze zasílá společnost Quark instalační údaje

Pakliže budou údaje souhlasit se záznamy společnosti Quark, probíhá vyřízení upgradu velmi rychle.

* v momentě upgradu je možné zažádat bezplatně o převod licence, v tom případě je třeba doložit změnu majitele dokumentem, ve kterém bude jasně specifikováno kdo převádí licenci daného sériového čísla na koho, a že původní držitel sériového čísla se nadále vzdává jeho používání a starou verzi odstanil ze svých počítačů. Dokument musí být podepsaný oběma stranami