Z naší nabídky
Quark
EFI
Apple
Microsoft: Mac
Adobe
Tecco papers
ILFORD
x-rite

Betrhold

Canto
ALWAN Color Expertise
HELIOS
EIZO
EPSON
Wacom tablety

Just Normlicht
Certifikace
Apple Authorised Reseller - Quentin

Quark Recognized Full Service Distributor
Quentin: Adobe Value Added Reseller
Corel GOLD Partner
Wacom Partner Plus
EPSON PROfocus authorised dealer
Oki Silver Partner
HP Designjet Elite Club
efi distributor

fogra cert
Jsme zelená firma

Novinky

Novinky

18. srpna 2016 - Profesionální nástroj na správu písem - nová verze Suitcase Fusion 7

Na světě je nová verze Suitcase Fusion 7. Nyní jen jako nová licence a upgrade z posledních dvou verzí 5 a 6.
[Více o produktu]

Suitcase Fusion 7
16. srpna 2016 - Seminář "Vše, co jste chtěli vědět o referenci Fogra51, ale báli jste se zeptat."

Nová tisková reference Fogra51 si nastoupila cestu do tiskáren a ke grafikům. Co vše s ní souvisí, jak na ni optimálně přejít, Jak kalibrovat tiskový stroj, digitální nátisk či monitor? Zveme vás na další seminář, který se uskuteční 21. září 2016 v Impact Hubu v Praze.
[Celý text] [Více o produktu]

Seminář Fogra51
3. srpna 2016 - QuarkXPress 2015 nyní s 50% slevou

Využijte speciální nabídku QuarkXPress 2015 za poloviční cenu. Quark nabízí pouze v srpnu verzi QuarkXPress 2015 - plnou verzi i upgrade s 50% slevou. Máte-li starší verzi, či uvažujete o přechodu na QuarkXPress, tak nyní může být ten správný čas.
[Celý text] [Více o produktu]

7. července 2016 - OBNOVENO: Adobe Creative Cloud pro týmy PROMO se slevou 30%!

Licence Adobe Creative Cloud pro týmy (All Apps) si můžete opět zakoupit slevou 30%, pokud vlastníte licenci Adobe CS5, CS5.5 nebo CS6. Podmínkou je dodání sériového čísla. Zde naleznete základní informace o Adobe Creative Cloud.
[Celý text] [Více o produktu]

Adobe Creative Cloud for Teams
8. června 2016 - Doprodej některých Epson médií za zajímavé ceny!

Využijte nabídky doprodeje některých médií Epson za velice zajímavé ceny! Navíc stále platí, že pokud sháníte originální fotopapíry Epson do velkoformátových tiskáren, dostupnost je pouze 2-5 dní!
[Celý text] [Více o produktu]

epson
6. června 2016 - Novinka: rychlé velkoformátové Epsony SC-P10000 a SC-P20000

Při příležitosti mezinárodního veletrhu Drupa byly uvedeny na trh nové rychlé velkoformátové grafické tiskárny Epson SureColor-P10000 (44") a SureColor P-20000 (64") s inkousty Ultrachrome Pro. Jsou určeny především pro fotolaboratoře, vytížená kopírovací centra a firmy hledající vlastní tisková řešení.
[Více o produktu]

Epson SC-P1000 a Epson SC-P20000
20. května 2016 - X-Rite uvádí novinky: eXact Xp a InkFormulation 6.3

Před letošní výstavou Drupa uvádí X-Rite na trh novinky. Mezi ně patří speciální verze spektrálního fotometru eXact Xp pro měření ohebných filmových materiálů a nová verze recepturovacího software InkFormulation 6.3!
[Celý text] [Více o produktu]

X-Rite eXact Xp InkFormulation 6.3
13. května 2016 - Nové profesionální monitory EIZO 24" s tenkým rámečkem

U všech monitorů ColorEdge oceníte prvotřídní panel LCD se širokým barevným rozsahem, o jehož řízení se starají speciální mikroprocesory vyvinuté společností EIZO. Další předností je kalibrační software ColorNavigator. Tovární kalibrace a precizně doladěné rozložení jasu i barevné homogenity každého jednotlivého monitoru zaručují nezkreslenou reprodukci obrazových dat. Všechny monitory ColorEdge vyrábí společnost EIZO ve vlastních japonských továrnách uplatňujících přísnou kontrolu kvality. Proto na ně může poskytnout pětiletou záruku. Vyberte si ze 24palcových modelů ColorEdge ten, který se vám nejlépe hodí.
[Více o produktu]

11. května 2016 - Fotopapír Ilford Gold Fibre Gloss získal prestižní TIPA ocenění

S potěšením oznamujeme, že fotopapír ILFORD GALERIE Prestige Gold Fibre Gloss získal prestižní TIPA ocenění v kategorii “Nejlepší Inkjet Photo Paper” roku 2016.
[Celý text] [Více o produktu]

tipa
16. března 2016 - PANTONE - nové barvy, nové možnosti

Po významném rozšíření textilních barev v loňském roce uvádí firma PANTONE na trh nové barvy pro oblast grafického designu. Do stávajícího vzorníku Pantone Matching System přibylo dalších 112 barev, které byly navrženy předními designéry. Celkově je v knihovně Pantone 1.867 barev.
[Celý text] [Více o produktu]

PANTONE 2016
23. února 2016 - Jak přejít s digitálním nátiskem na Fogru 51

V ofsetové produkci se stále více uplatňují papíry s optickými zjasňovači (OBA). Tiskové standardy vycházejí těmto požadavkům vstříc, a po více než roce testování jsou nyní připraveny k širokému použití nové reference: Fogra 51 (PSO Coated v3) a Fogra 52 (PSO Uncoated v3). Tiskový průmysl nebude dlouho váhat. Připravte nové podmínky pro digitální nátisk i vy!
[Celý text] [Více o produktu]

Fogra 51
20. ledna 2016 - EFI webináře 2016

Zveme vás na další sérii webinářů zdarma pořádaných firmou EFI, týkající se pokročilé správy barev pro digitální tisk (Advanced color management for digital print systems), použití Enfocus PitStop editačních nástrojů pro rychlou úpravu dat (Use powerful Enfocus PitStop Edit PDF tools to quickly make print-ready files), jak rychle řešit problémy s tiskovými daty (Best practices for troubleshooting print quality problems) a optimalizace tiskové produkce (Use powerful print production analytic s for higher profitability).
[Celý text] [Více o produktu]

EFI webináře 2016
8. prosince 2015 - Novinka: ColorChecker Video a Video Passport

X-Rite uvedl na trh zcela nové kalibrační terče ColorChecker Video a ColorChecker Video Passport určené především kreativním video profesionálům a nadšencům.
[Celý text] [Více o produktu]

X-Rite ColorChecker Video
3. prosince 2015 - Barvami roku 2016 jsou: PANTONE ROSE QUARTZ a PANTONE SERENITY

PANTONE představilo barvy roku 2016. Nově se barvou roku 2016 staly netradičně dvě barvy a to ROSE QUARTZ & SERENITY.
[Celý text] [Více o produktu]

PANTONE barvy roku 2016
24. listopadu 2015 - Nová verze tiskového ovladače EFI Fiery XF 6.2.2

EFI uvedla důležitý update verze EFI Fiery XF 6.2.2. Konečně je k dispozici plná podpora normy 12647-2 (FOGRA51 a FOGRA52)!
[Celý text] [Více o produktu]

EFI FIery XF 6.2.2
13. listopadu 2015 - Echo 15 Pro+ Thunderbolt 2 Dock

Dlouhoočekávaná dokovací stanice Sonnet Echo 15 Pro+ Thunderbolt 2 Dock je konečně na trhu. K dispozici je ve třech variantách: s DVD, s BD a BD vypalovačkou.
[Více o produktu]

Sonnet Echo 15  Pro
11. listopadu 2015 - Nové grafické stroje od Epsonu

Epson uvádí na trh nové grafické velkoformátové tiskárny, nástupce řad Stylus Pro 7890 / 9890, 7900 / 9900. Nové označení tiskáren je SureColor Px000. Tiskárny se dodávají v několika variantách - Standard, V - violet a se Spectroprooferem. Cílovým trhem jsou profesionální fotografové a fotografická studia, umělci (profesionální grafické a umělecké tisky), reklamní agentury a tiskárny (digitální nátisk).
[Celý text] [Více o produktu]

Epson SureColor P-x000
8. října 2015 - Novinky PANTONE - FHI papírové vzorníky a Extended Gamut Guide

Firma PANTONE uvedla na trh nové papírové vzorníky Fashion & Home & Interior. Navazují na starší verzi z roku 2013, zatím ovšem neobsahují 210 nových barev, které jsou již součástí bavlněných vzorníků. Barvy mají nové označení TPG (místo TPX). Zcela nové vzorníky jsou očekávány v prvním čtvrtletí roku 2016.
[Celý text] [Více o produktu]

PANTONE FHI
2. října 2015 - Just Normlicht uvedl největší balík produktových novinek za poslední roky

Just Normlicht, výrobce vysoce kvalitních normovaných osvětlení, letos uvedl na trh největší produktový balík novinek zejména pro širokou škálu průmyslového použití.
[Celý text] [Více o produktu]

Just Color Viewing Light
1. října 2015 - Nové fotopapíry ILFORD STUDIO

ILFORD rozšiřuje své portfolio o univerzální produkční fotopapíry ILFORD OMNIJET STUDIO v lesklém a polomatném provedení (gramáž 200g nebo 250g). Materiály se vyrábějí ve všech obvyklých formátech i šířkách rolí a jsou vhodné pro většinu inkoustových tiskáren.
[Celý text] [Více o produktu]

Ilford100