Z naší nabídky
Quark
EFI
Apple
Microsoft: Mac
Adobe
Tecco papers
ILFORD
x-rite

Betrhold

Canto
ALWAN Color Expertise
HELIOS
EIZO
EPSON
Wacom tablety

Just Normlicht
Certifikace
Apple Authorised Reseller - Quentin

Quark Recognized Full Service Distributor
Quentin: Adobe Value Added Reseller
Corel GOLD Partner
Wacom Partner Plus
EPSON PROfocus authorised dealer
Oki Silver Partner
HP Designjet Elite Club
efi distributor

fogra cert
Jsme zelená firma

Novinky

Novinky

1. listopadu 2016 - Nové MacBook Pro s Touch Bar

Chcete mít nový MacBook Pro s Touch Bar do vánoc, do konce roku? Raději s objednávkou neotálejte. Jsou rychlejší a výkonnější, podstatně tenčí a lehčí. Mají displej s širokým gamutem a zcela nový Touch Bar – skleněný Multi-Touch proužek integrovaný v klávesnici, na kterém máš po ruce přesně ty nástroje, co právě potřebuješ.
[Více o produktu]

21. října 2016 - EPSON SC-P800 za super cenu a včetně podavače role

Pořiďte si na DTPobchod.cz fotografickou tiskárnu Epson SC-P800 za 26.490,- Kč bez DPH a navíc dostanete podavač role zdarma v hodnotě více než 200 Eur.
[Celý text] [Více o produktu]

EPSON SC-P800 za super cenu a včetně podavače role
7. října 2016 - Znáte dobře RAL vzorníky?

Vzorník barev RAL je celosvětově uznávaný standard pro stupnici barevných odstínů, který se používá především v průmyslové výrobě interiérových či exteriérových nátěrových hmot a stavebnictví obecně. Jeho smyslem je především možnost získání vždy přesně stejného odstínu barvy. Označení RAL je zkratkou pro ReichsAusschuss für Lieferbedingungen (Říšský výbor pro dodací podmínky). [Wikipedie]
[Více o produktu]

4. října 2016 - OBNOVENO: Speciální promo na upgrady Pitstopu z verzí 1-10

Využijte aktuální promo na nákup upgradů Pitstop Pro. Pro upgrady z verzí 1-10 nabízíme výhodnou cenu a navíc roční maintenance zdarma.
[Více o produktu]

15. září 2016 - Novinka: EFI Fiery eXpress 4.6

EFI uvolnila novou verzi softwarového RIPu EFI Fiery eXpress 4.6. Byly zrušeny: Fiery eXpress for Photo, for Proofing and for Proofing Advanced. Funkce těchto verzí jsou nyní k dispozici pro všechny uživatele EFI Fiery eXpress 4.6.
[Celý text] [Více o produktu]

EFI Fiery eXpress 4.6
13. září 2016 - Parallels Desktop 12 Mac, máme skladem!

Firma Parallels, Inc. uvedla na trh novou verzi Parallels Desktop 12 pro virualizace jiných operačních systémů na počítačích Apple.
[Celý text] [Více o produktu]

Parallels Desktop 12
18. srpna 2016 - Profesionální nástroj na správu písem - nová verze Suitcase Fusion 7

Na světě je nová verze Suitcase Fusion 7. Nyní jen jako nová licence a upgrade z posledních dvou verzí 5 a 6.
[Více o produktu]

Suitcase Fusion 7
6. června 2016 - Novinka: rychlé velkoformátové Epsony SC-P10000 a SC-P20000

Při příležitosti mezinárodního veletrhu Drupa byly uvedeny na trh nové rychlé velkoformátové grafické tiskárny Epson SureColor-P10000 (44") a SureColor P-20000 (64") s inkousty Ultrachrome Pro. Jsou určeny především pro fotolaboratoře, vytížená kopírovací centra a firmy hledající vlastní tisková řešení.
[Více o produktu]

Epson SC-P1000 a Epson SC-P20000
20. května 2016 - X-Rite uvádí novinky: eXact Xp a InkFormulation 6.3

Před letošní výstavou Drupa uvádí X-Rite na trh novinky. Mezi ně patří speciální verze spektrálního fotometru eXact Xp pro měření ohebných filmových materiálů a nová verze recepturovacího software InkFormulation 6.3!
[Celý text] [Více o produktu]

X-Rite eXact Xp InkFormulation 6.3
13. května 2016 - Nové profesionální monitory EIZO 24" s tenkým rámečkem

U všech monitorů ColorEdge oceníte prvotřídní panel LCD se širokým barevným rozsahem, o jehož řízení se starají speciální mikroprocesory vyvinuté společností EIZO. Další předností je kalibrační software ColorNavigator. Tovární kalibrace a precizně doladěné rozložení jasu i barevné homogenity každého jednotlivého monitoru zaručují nezkreslenou reprodukci obrazových dat. Všechny monitory ColorEdge vyrábí společnost EIZO ve vlastních japonských továrnách uplatňujících přísnou kontrolu kvality. Proto na ně může poskytnout pětiletou záruku. Vyberte si ze 24palcových modelů ColorEdge ten, který se vám nejlépe hodí.
[Více o produktu]

11. května 2016 - Fotopapír Ilford Gold Fibre Gloss získal prestižní TIPA ocenění

S potěšením oznamujeme, že fotopapír ILFORD GALERIE Prestige Gold Fibre Gloss získal prestižní TIPA ocenění v kategorii “Nejlepší Inkjet Photo Paper” roku 2016.
[Celý text] [Více o produktu]

tipa
16. března 2016 - PANTONE - nové barvy, nové možnosti

Po významném rozšíření textilních barev v loňském roce uvádí firma PANTONE na trh nové barvy pro oblast grafického designu. Do stávajícího vzorníku Pantone Matching System přibylo dalších 112 barev, které byly navrženy předními designéry. Celkově je v knihovně Pantone 1.867 barev.
[Celý text] [Více o produktu]

PANTONE 2016
23. února 2016 - Jak přejít s digitálním nátiskem na Fogru 51

V ofsetové produkci se stále více uplatňují papíry s optickými zjasňovači (OBA). Tiskové standardy vycházejí těmto požadavkům vstříc, a po více než roce testování jsou nyní připraveny k širokému použití nové reference: Fogra 51 (PSO Coated v3) a Fogra 52 (PSO Uncoated v3). Tiskový průmysl nebude dlouho váhat. Připravte nové podmínky pro digitální nátisk i vy!
[Celý text] [Více o produktu]

Fogra 51
8. prosince 2015 - Novinka: ColorChecker Video a Video Passport

X-Rite uvedl na trh zcela nové kalibrační terče ColorChecker Video a ColorChecker Video Passport určené především kreativním video profesionálům a nadšencům.
[Celý text] [Více o produktu]

X-Rite ColorChecker Video
3. prosince 2015 - Barvami roku 2016 jsou: PANTONE ROSE QUARTZ a PANTONE SERENITY

PANTONE představilo barvy roku 2016. Nově se barvou roku 2016 staly netradičně dvě barvy a to ROSE QUARTZ & SERENITY.
[Celý text] [Více o produktu]

PANTONE barvy roku 2016
24. listopadu 2015 - Nová verze tiskového ovladače EFI Fiery XF 6.2.2

EFI uvedla důležitý update verze EFI Fiery XF 6.2.2. Konečně je k dispozici plná podpora normy 12647-2 (FOGRA51 a FOGRA52)!
[Celý text] [Více o produktu]

EFI FIery XF 6.2.2
13. listopadu 2015 - Echo 15 Pro+ Thunderbolt 2 Dock

Dlouhoočekávaná dokovací stanice Sonnet Echo 15 Pro+ Thunderbolt 2 Dock je konečně na trhu. K dispozici je ve třech variantách: s DVD, s BD a BD vypalovačkou.
[Více o produktu]

Sonnet Echo 15  Pro
11. listopadu 2015 - Nové grafické stroje od Epsonu

Epson uvádí na trh nové grafické velkoformátové tiskárny, nástupce řad Stylus Pro 7890 / 9890, 7900 / 9900. Nové označení tiskáren je SureColor Px000. Tiskárny se dodávají v několika variantách - Standard, V - violet a se Spectroprooferem. Cílovým trhem jsou profesionální fotografové a fotografická studia, umělci (profesionální grafické a umělecké tisky), reklamní agentury a tiskárny (digitální nátisk).
[Celý text] [Více o produktu]

Epson SureColor P-x000
8. října 2015 - Novinky PANTONE - FHI papírové vzorníky a Extended Gamut Guide

Firma PANTONE uvedla na trh nové papírové vzorníky Fashion & Home & Interior. Navazují na starší verzi z roku 2013, zatím ovšem neobsahují 210 nových barev, které jsou již součástí bavlněných vzorníků. Barvy mají nové označení TPG (místo TPX). Zcela nové vzorníky jsou očekávány v prvním čtvrtletí roku 2016.
[Celý text] [Více o produktu]

PANTONE FHI
2. října 2015 - Just Normlicht uvedl největší balík produktových novinek za poslední roky

Just Normlicht, výrobce vysoce kvalitních normovaných osvětlení, letos uvedl na trh největší produktový balík novinek zejména pro širokou škálu průmyslového použití.
[Celý text] [Více o produktu]

Just Color Viewing Light