Online obchod

Online obchod

Náhled na stránku dtpobchoduZhruba od poloviny roku 2000 provozuje Quentin, spol. s r. o. elektronický obchod DTPobchod.cz, který umožňuje nejen prohlížet a interaktivně nakupovat podle aktuálního stavu skladových zásob, ale rovněž sledovat průběžné vyřizování zadané zakázky a případně i uhradit vybrané zboží přímo ze stránek DTPobchodu.

www.dtpobchod.cz

 

 

Klasické ceníky ve formátu MS Excel

Pro své zákazníky a obchodní partnery jsme na stránkách dtpobchod.cz zprovoznili možnost generování ceníku ve formátu MS Excel (*.xls).

V ceníku naleznete svou nákupní cenu, doporučenou koncovou cenu, cenu pro zákazníky dtpobchod.cz. a některé další základní údaje o produktech. Sortiment, který Vás zajímá, si snadno vyberete s použitím automatických filtrů.

Quentin dodává: takhle vypadá stránka s generováním ceníků po přihlášení k dealerskému účtu. Bez přihlášení uvidíte trochu jinou nabídku a získáte možnost stáhnout ceníky jednotlivých výrobců. Ty ovšem nebudou šité na míru Vašemu účtu (neuvidíte své velkoobchodní ceny).

Jak si vygnerovat excelovský ceník

Quentin napovídá: aktuální ceník si vygenerujete po přihlášení ke svému uživatelskému účtu na dtpobchod.cz a rozbalení volby "O zákazníkovi". Vyberete položku "ceníky" (viz. zelená šipka na obrázku výše) a na nově otevřené stránce zvolíte e-mail, na který chcete ceník zaslat. Jen na Vás pak je, zvolíte-li jednorázové zaslání, či  si necháte ceník posílat pravidelně jednou týdně automaticky.
Samotný soubor excelu je rozsáhlý - přes 3 MB, ale není třeba se bát, bude Vám záslan komprimovaný ve formátu ZIP.