Podporujeme

Podporujeme

Divadlo na Zábradlí

I proto, že produkty z naší nabídky slouží jako výrobní nástroje velmi kreativním lidem, jsme rádi, že již více než dva roky úzce spolupracujeme s Divadlem na Zábradlí.

Zásluhou této spolupráce a protože si svých zákazníků a obchodních partnerů velmi vážíme, uvítali jsme možnost prezentovat průřez svou aktuální produktovou nabídkou na dealerském setkání uspořádaném právě v důstojných prostorách Divadla na Zábradlí.

A naše zákazníky pak určitě potěšilo, že jsme jim, jako "odškodnění" za naše přednášky, mohli nabídnout úžasné představení z pestrého reportoáru této scény.

Hrálo se představení "Perfect Days" se Zuzanou Bydžovskou, Milenou Steinmasslovou, Jorgou Kotrbovou, Pavlem Liškou, Martinem Zbrožkem a Igorem Barešem.

My a nasi partneri NA ZABRADLI

Colours of Ostrava 2008

Colours of Ostrava je unikátní festival ověnčený řadou ocenění. Proto jsme rádi, že můžeme letos jeho úspěch podpořit i my.  A důvod? iPod patří k dobré muzice, Colours dobrou muziku prezentují.

 

Festivalem alternativní hudby Košumberk 08

I alternativní muzika se dá poslouchat z iPodu. Proto jsme v roce 2008 podpořili také festival Košumberk 08.

Český Slavík 2007

Ten, kdo letos poslal svůj hlas do ankety Český Slavík, už své oblíbence možná poslouchá ze svého nového iPoda. Tuto anketu jsme podpořili dodáním iPodů do každotýdenní soutěže hlasujících.

Stejně jako iPod i Český Slavík patří k muzice. Proto se pro ročník 2007 stal dtpobchod.cz provozovaný společností Quentin jedním z partnerů této soutěže. To, že je iPod nejlepší přehrávač muziky víme už dávno. A Český Slavík je anketa, kde můžete dát hlas tomu nejlepšímu zpěvákovi, zpěvačce nebo kapele dle vlastní chuti i Vy. Vítězům a dobré muzice gratulujeme.
Unie grafickeho designu

Společnost Quentin, spol. s r.o. je partnerem občanského sdružení "Unie grafického designu".
Členové sdružení mají při nákupu na dtpobchod.cz
nárok na slevu.