Prezentace produktů

Prezentace produktů

Podrobnosti o účasti společnosti Quentin na veletrhu
Reklama, Polygraf 2006.

29. - 31. března 2006 na Výstavišti Praha
Střední hala, stánek č. 25

     
   

Sazba a zlom - nejžhavější novinky: Quark

Na stánku budeme prezentovat nejen aktuální dodávanou verzi 6.5, ale nabídneme Vám také možnost seznámit se s verzí 7, plně Unicodovou aplikací, která možnosti sazby a zlomu posouvá o notný kus vpřed. Protože se jedná o jednu z prvních profesionálních aplikací napsaných s podporou nových Intel procesorů na platformě Macintosh, bude výstava vhodným místem seznámit se i s reálným výkonem nové koncepce počítačů Apple v praxi.

     
 

Digitální certifikovaný nátisk: EFI

Přijďte se podívat na nejnovější verzi digitálního nátisku EFI Colorproof XF a Designer Edition ve spolupráci s modely leaderů na trhu inkoustových tiskáren. Na stánku pro Vás budeme mít připraveny tiskárny HP DJ130, Canon BJW2200 a Epson SP4000. Samozřejmostí je prezentace řešení pro Mac OS X i Windows.

     
 

Vzorníky a kalibrační sondy: PANTONE

Na stánku Vám rádi předvedeme produktovou řadu vzorníků společnosti PANTONE. K předvedení budou k dispozici i nejnovější kalibrační sondy včetně benjamínka nabídky sondy PANTONE huey. V rámci výstavy Polygraf proběhne ve VIP salonku 30. března od 14.00 také podrobná prezentace přímo od zástupců společnosti PANTONE.

     
 

Laserový tisk na papír velkých gramáží: XANTÉ

Nová Illumina společnosti Xanté znovu posouvá možnosti laserového tisku na papír až o gramáži do 427 g/m2. Nabídněte svým zákazníkům kvalitní tisk na opravdu tvrdý papír.

     

Dále na našem stánku uvidíte

  • ucelenou řadu počítačů Apple: nové modely
  • profesionální LCD monitory EIZO: dokonalá barevná věrnost, vyspělá technologie
  • tablety WACOM: profesionální řešení pro kreativní práci