Poskytované služby, servis

Servisní střediska

Servis

S drobnostmi (převážně softwarového charakteru) Vám můžeme pomoci sami. Větší opravy svěříme Apple autorizovanému servisu, se kterým dlouhodobě spolupracujeme a máme vyzkoušenou kvalitu a rychlost.

ServisPo dobu opravy Vám rádi nabídneme náhradní stroj obdobných parametrů. Informujte se u nás na cenu a na aktuální možnosti.

Cesky servisV případě pochybností s Vámi rádi prokonzultujeme, zda je Vaše zařízení ještě v záruce a zda je závada uplatnitelná v rámci záručních podmínek (záruka se například nevztahuje na mechanické poškození). Dopředu se můžete seznámit s naším reklamačním řádem.

Pro výrobky společnosti Apple jsme smluvním sběrným místem Českého servisu, což je autorizovaný Apple servis. Nevadí, že jste u nás daný Apple výrobek nekoupili. Pokud to k nám máte blízko, využijte nás pro předání zařízení do servisu.

servis iPhonů

Pro část iPhonů prodaných v ČR je servisním partnerem společnost Britex. A někdy to není úplně zřejmé, který servis může telefon opravit. Pokud telefon přinesete do opravy k nám, rádi zkontrolujeme, do kterého servisního střediska je třeba telefon zaslat, a vše zařídíme.

 

Zápůjčky

Někdy se to může hodit... Přestože my, i Český servis uděláme maximum pro zkrácení doby opravy na minimum, může Vám opravované zařízení velmi citelně chybět. Proto bychom rádi zmínili, že během opravy Vašeho zařízení, umíme zápůjčit přiměřený náhradní stroj.

Ostatně důvodem pro zápůjčku nemusí být nutně jen oprava, umíme i běžné komerční pronájmy.

 

Odborné poradenství

Naši zaměstnanci pravidelně absolvují školení a tréninky našich dodavatelů a prodávané produkty dobře znají. Viz. naše certifikace.

O DTP a pre-pressu se u nás nejvíc dozvíte na naší centrále.

 

 

Pojisteni zarizeniPojištění prodávaných zařízení

Pojištění pro případ poškození a odcizení

Protože stát se může cokoliv, rozšířili jsme naše služby o nabídku pojištění pro případ poškození. Na iPady, iPhony, Macbooky. Zeptejte se nás, jak se pojistit proti rizikům, které záruka nepokryje.

Pojištění prodloužené záruky

Možná Vám 2 roky záruky nestačí. Máme řešení Pojištění prodloužené záruky - prodlužte si záruku dle své potřeby. Záruky nabízíme pro iPad,
iPhone a Macbook. Na ceny a podrobnosti se ptejte na našich prodejnách.

 

Splátkový prodej

Jak v rámci našeho internetového obchodu, tak přímo na prodejně můžete k nákupu počítačů Apple, iPodů, iPadů či dalších produktů využít
splátkového prodeje společnosti Essox.

EssoxIntenzivně spolupracujeme také se společností Essox a společnými silami připravujeme akce typu "splátky bez navýšení"
(informujte se na aktuální dostupnost tohoto programu).

Přesné podmínky splátkového prodeje Vám rádi sdělíme (e-shop Vás bezpečně provede krok za krokem), ale obecně si na takový nákup připravte dva doklady a počítejte s určitým minimálním časem na ověření společností Essox.

Studenti
Studentské výhody

Nezapomínáme ani na studenty a učitele. Pokud se při nákupu student prokáže platným ISIC průkazem, dostane od nás slevu 6 % na počítače a příslušenství (ne na iPhony a iPady).

PS: různé slevy se bohužel nesčítají.

 


V případě potřeby nás kontkatujte: