Technická podpora

Technická podpora

Na tomto místě uvádíme kontakty na technické podpory produktů některých firem. S využitím těchto kontaktů se snáze a rychleji doberete k řešení případného konkrétního technického problému.

Adobe

AKTUALIZACE: 1.9.2016
Oficiální technická podpora firmy Adobe je dostupná přes chat na stránkách www.adobe.com.

Pro zákazníky firmy Quentin je pak přístupná čeksá technická podpora na emailu: adobe-support@amsoft.cz. Do svého požadavku uveďte telefon.

EFI

tel.: 233 355 585
e-mail: manas@quentin.cz
web: www.efi.cz
web: www.efi.com

Pracovní dny: 9.00 - 17.00

Epson

tel.: 246 037 281
e-mail: level.one@epson.cz
web: www.epson.cz

Corel

od 1.2. 2013
web: www.corel.cz

V reakci na ukončení bezplatné technické podpory společnosti Corel Corp. a na následně nabízenou limitovanou centralizovanou technickou podporu byl ve středu 15. května do ostrého provozu uveden projekt CorelPodpora.cz. Na webových stránkách www.corelpodpora.cz naleznete fórum pro technickou podporu produktů Corel!

Ačkoliv je tato podpora rovněž placená, oproti oficiální podpoře poskytne uživatelům zajímavější cenové podmínky a odezvu včeském jazyce. Navíc se podpora na rozdíl od oficiální podpory Corel nevztahuje pouze na poslední dvě vydané verze produktů Corel, ale na jakoukoliv starší; dokonce můžete získat podporu i pro produkty stažené z portfolia firmy Corel (např. Corel VENTURA).

Pro projekt se podařilo získat technického experta pana Zdeňka Rampase, který vedl do 28. února letošního roku oficiální technickou podporu. Role moderátorů přijali i další odborníci na produkty Corel: Michal Spielmann pro oblast CAD a Vilém Lipold pro grafické produkty.

Quark

tel.: 800 178 275

Pro zavolání je nutné znát údaje z kupónu Quark HOTLiNE.
web: www.quark.cz

Pracovní dny: 9.00 - 17.00