Quentin.czPřehled produktů v sortimentu společnosti QuentinProdejní síť
  • CF/SxS/P2
  • CF+SDXC/SDHC

Čtečky karet CompactFlash/SxS/P2

 
SF3 Series - CFast 2.0 profesionální čtečka karetNew
Profesionální čtečka paměťových karet CFast 2.0 pro počítače Mac a PC s portem Thunderbolt 3. Podporuje příjem z libovolné CFast karty při maximálních rychlostech a současný příjem dvou karet až do 1000 MB / s. Obsahuje rozhraní 40 Gb / s Thunderbolt 3 s vyměnitelným 0,5 metrovým kabelem Thunderbolt 3 (40 Gb / s).
Sonnet SF3 Series - CFast 2.0 profesionální Thunderbolt 3 čtečka karet
 
SF3 Series - SxS profesionální čtečka karetNew
Profesionální čtečka karet SxS se dvěma čtečkami pro počítače s portem Thunderbolt 3. Podporuje příjem z libovolné karty SxS při maximální rychlosti a současný příjem ze dvou karet při maximální rychlosti. Nabízí dva porty Thunderbolt 3 pro podporu řetězového řetězování až šesti zařízení.
Sonnet SF3 Series - SxS profesionální čtečka karet
 
Echo ExpressCard Pro (adaptér Thunderbolt ExpressCard + čtečka médií SxS Card)
Adaptér ExpressCard pro kompatibilní karty Sonnet a ExpressCard a počítače s porty Thunderbolt. Echo ExpressCard Pro je nejrychlejší a nejlevnější čtečka paměťových karet SxS s technologií Thunderbolt.
Sonnet Echo ExpressCard/34 Pro Thunderbolt Adapter
 
Thunderbolt profesionální čtečka karet P2
Panasonic P2 čtečka paměťových karet pro libovolný Mac s portem Thunderbolt. Rychlost čtení až 70 MB / s. Podporuje všechny paměťové karty P2 a rychlost snímků. Podporuje karty microP2 s adaptérem (prodává se samostatně).
Sonnet Thunderbolt profesionální čtečka karet P2