Quentin.czPřehled produktů v sortimentu společnosti QuentinProdejní síť
  • Rozšíření
  • Adaptéry
  • O Thunderboltu
  • Přihlášení k odběru novinek

Rozšíření o Thunderbolt 2 & racky

 
Echo Express III-D Thunderbolt 2 Expansion Chassis
Echo Express III-D (D - desktop - stolní) umožňuje připojit k počítačům iMac, Mac mini, novému Mac Pro, MacBook Air nebo MacBook Pro s Thunderbolt portem 3 kompatibilní profesionální video zařízení včetně zvukového rozhraní pomocí 20Gbps Thunderbolt 2 technologie. Echo Express III je dostupné ve dvou verzích: III-D (desktop - stolní) a III-R (rackmount - zasunovací do racku - 2U tall, hloubka 16").
Sonnet Echo Express III-D
 
Echo Express III-R Rackmount Thunderbolt 2 Expansion Chassis
Echo Express III-R (rackmount) umožňuje připojit k počítačům iMac, Mac mini, novému Mac Pro, MacBook Air nebo MacBook Pro s Thunderbolt portem 3 kompatibilní profesionální video zařízení včetně zvukového rozhraní pomocí 20Gbps Thunderbolt 2 technologie. Echo Express III je dostupné ve dvou verzích: III-D (desktop - stolní) a III-R (rackmount - zasunovací do racku - 2U tall, hloubka 16").
Sonnet Echo Express III-R
Sonnet Echo Express III-R Mobile Rack Kit
 
Echo Express SE I Echo Express SE I Thunderbolt 2, PCIe, Desktop, 1 Slot
Profesionálové potřebují rozšířit svůj počítač Mac o jeden speciální slot pro instalaci karet pro video či audio vstupy, rychlé zpracování dat nebo pro vysokorychlostní zálohování dat. Většina počítačů však není vybavena PCIe sloty, nicméně nové počítače Mac jsou vybaveny rychlým Thunderbolt 2 rozhraním. Sonnet Echo Express SE I vám umožní použít vysokorychlostní PCI Express® karty (prodávané separátně) s jakýmkoliv počítačem Mac s Thunderbolt portem a nebo Thunderbolt 2 portem.
Sonnet Echo Express SE I Thunderbolt 2, PCIe, Desktop, 1 Slot
 
Echo Express SE II Thunderbolt 2 Expansion Chassis
Profesionálové potřebují rozšířit svůj počítač Mac o další speciální sloty pro instalaci karet pro video či audio vstupy, rychlé zpracování dat nebo pro vysokorychlostní zálohování dat. Většina počítačů však není vybavena PCIe sloty, nicméně nové počítače Mac jsou vybaveny rychlým Thunderbolt rozhraním. Sonnet's Echo Express SE II vám umožní použít vysokorychlostní PCI Express® karty (prodávané separátně) s jakýmkoliv počítačem Mac s Thunderbolt portem a nebo Thunderbolt 2 portem.
Sonnet Echo Express SE II Thunderbolt 2 Expansion Chassis
 
Echo Express SEL Sonnet Echo Express SEL TB2 PCIe, Desktop, 1 Slot (black)
Sonnet Echo Express SEL rozšiřuje počítač Mac nebo PC s Thuderbolt nebo Thunderbolt 2 rozhraním o PCIe rozhraní.
Sonnet Echo Express SEL TB2 PCIe, Desktop, 1 Slot (black)
 

xMac Pro ServerNew
Přeměňte pomocí Sonnet xMac Pro Server váš Mac Pro s technologií Thunderbold na vyšší úroveň třídy 4U rackmount. Zařízení rozšiřuje Mac Pro o tři PCIe 2.0 sloty, 20Gbps Thunderbolt 2 technologii pro zvýšení funkcionality, konektivity a zálohování (video a audio trh). Počítač Mac Pro není součástí tohoto racku.
Sonnet xMac Pro Server

 
xMac mini Server xMac mini Server
Přeměnte pomocí Sonnet xMac mini Server Mac mini Server (nebo Mac mini) s technologií Thunderbold na vyšší úroven třídy Rack Mount Server 1U. Zařízení rozšiřuje Mac mini Server o PCIe 2.0 slot pro zvýšení funkcionality, konektivity a zálohování. Počítač Mac mini Server (nebo Mac mini) není součástí tohoto racku.
Sonnet xMac mini Server