Wacom novinky přes Twitter

YouTube video kanál Wacom


Září 2015

Nové tablety Intuos v několika edicích a barvách, edice se liší softwarem zdarma.


Nebojte se tabletů Wacom a přijďte si je k nám vyzkoušet - Bamboo Stylus, Intuos, Intuos Pro, Cintiq 13 a 22. Snadno si vyberete ten pravý.

Zobrazit v Mapách Google

 

BAMBOO
začínáme

CINTIQ
začínáme

ADOBE CS5 & PEN TABLETS

COREL PAINTER 12 & PEN TABLETS

 

 

Nechte se inspirovat:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Splň si své umělecké sny. Jediné, co potřebuješ, je Intuos.


Uvolni svou kreativitu s novým Intuosem. Ať už stojí tvůj sen na začátku tvé tvorby a třeba chceš jen získat pár "Lajků", anebo naopak posouvá limity tvé tvorby, Intuos má všechno, co potřebuješ k jeho dosažení.

 

 

Všechno, co potřebuješ, najdeš v jedné krabici
Můžeš mít různé umělecké ambice, Intuos ti je pomůže naplnit. Všechno, co potřebuješ, najdeš v jednom balení. Každý kvalitní grafický tablet od Wacomu přichází s kreativním balíčkem zdarma. Obsahuje kreativní software ke stažení, služby a také online tutoriály.

Vyber si za čtyř modelů a najdi ten, který se bude nejlépe hodit pro tvůj způsob práce. Intuos ti umožní jednoduše vzít své nápady a ztvárnit je opravdu snadno. Možnosti jsou nekonečné.

Vytvoř něco úžasného
Intuos je krásný a jednoduše použitelný grafický tablet. Kresli, skicuj, maluj a upravuj s pomocí nástroje, který je pro lidskou ruku přirozený. Tlakově citlivé pero, citlivý tablet, intuitivní multi-touch* u dotyku a nastavitelná tlačítka ExpressKeys™ ti dávají do ruky úplně nový digitální balík nástrojů. Využij 1.024 úrovní přítlaku pera, které přesně zobrazí tvé tahy štětcem a linky.

 

Intuos Draw: zapni svou představivost

Teprve začínáš a hledáš svůj vlastní styl? Intuos Draw udělá z tvorby zábavu. Kresli, maluj, upravuj s jednoduše použitelným tabletem. S tabletem získáte ke stažení zdarma ArtRage® Lite.

 

Intuos Art: Posuň své umění o úroveň výše

Takže už máš umělecké dovednosti? Předveď je světu s Intuos Art. Maluj, navrhuj, tvoř s tlakově citlivým perem na digitálním plátně.
S tabletem získáte ke stažení zdarma Corel® Painter™ Essentials.

Intuos Comic: Nech své příběhy oživnout.

Chceš, aby tvé postavy vzlétli z papíru? Intuos Comic je tvůj dokonalý pomocník. Skicuj, obtahuj a obarvuj snímky s tlakově citlivým perem na digitálních stránkách. S tabletem získáte ke stažení zdarma Clip Studio Paint Pro a Anime Studio.

 

Intuos Photo: Vytvoř úžasné fotky během okamžiku

Tvé fotografie vyprávějí příběhy. Udělej svůj příběh krásnějším s Intuos Photo. Uprav své obrázky pro tisk, posuň své tvůrčí hranice a sdílej svou tvorbu s přáteli a rodinou. S tabletem získáte ke stažení zdarma Corel AfterShot™ Pro 2, pro Windows ještě Corel PaintShop® Pro X8 a pro Maca ještě Macphun Pro Package (Tonality Pro, Intensify Pro, Snapheal Pro, Noiseless Pro).

 

 

   

Kde koupíte


Quentin / dtpobchod.cz
Bělohorská 45, Praha 6, 169 00
Po-Čt 9.00-17.30, Pá 9.30-17.00

qstore.cz
Fastrova 22, Praha 6, 169 00
Po-Čt 9.00-17.30, Pá 9.30-17.00

 

 

 

 

 

O Wacomu

Wacom již více než 25 let vyvíjí designové nástoje pro snadnou kreativní práci na počítači. Wa-com je zkratkou japonského "Wa" (harmonie) a "com" - počítač. Proto Wacom vytvořil tablet a pero, harmonii mezi člověkem a digitálním světem. Vždyť co je pro člověka přirozenější, než držet v ruce tužku, pero, stětec ...

Více informací najdete na www.wacom.eu.

 

 

- nahoru -