Bamboo Spark - tutorial

Listopad 2015

Bamboo Spark - exkluzivně u nás skladem verze tablet sleeve


Září 2015

Nové tablety Intuos v několika edicích a barvách, edice se liší softwarem zdarma.


Nebojte se tabletů Wacom a přijďte si je k nám vyzkoušet - Bamboo Stylus, Intuos, Intuos Pro, Cintiq 13. Snadno si vyberete ten pravý.

Zobrazit v Mapách Google

 

YouTube video kanál Wacom

CINTIQ
začínáme

ADOBE CS5 & PEN TABLETS

COREL PAINTER 12 & PEN TABLETS

 

 

Nechte se inspirovat:

 

 

 

 

 

 

Vyzkoušeli jsme Bamboo Spark a natočili o tom krátké video. Kreslíte si doma komiksy? Děláte někomu návrhy? Koukněte se na naše video.

   

Pište si poznámky náčrtky, kreslete a ihned si své nápady ukládejte do digitální podoby.

Bamboo Spark jsou desky s chytrým kuličkovým perem a místem pro váš oblíbený papír. Pište rukou, kreslete na papír. Stiskněte tlačítko a uložte výsledek v digitální podobě. Přesuňte je do aplikace Bamboo Spark nebo do Wacom Cloudu, kde je můžete upravovat, archivovat, sdílet a mít k nim přístup odkudkoli.

 

Wacom Spark - tablet sleeve - exkluzivně jen u nás!

 


 

 

Vaše poznámky na vašem papíře s prémiovým chytrým kuličkovým perem.

Piště na svůj oblíbený papír chytrým perem Bamboo Spark a podložka rozpoznávající přítlak pera uloží každý tah. Nepotřebujete tedy žádný speciální papír. Stiskněte tlačítko a vaše poznámky se digitálně uloží. Do interní paměti Bamboo Spark můžete uložit až 100 stránek a synchronizovat je později. Na svém iOS nebo Android zařízení zapněte technologii Bluetooth® Smart a synchronizujte své poznámky pomocí aplikace Bamboo Spark. Pokud k nim chcete neomezený přístup, přesuňte je do Wacom Cloudu. Upravte je v aplikaci Bamboo Spark nebo Bamboo Paper díky technologii Wacom Ink Layer Language (WILL).

 

Ekosystém vybudovaný pro zachycení a realizaci okamžitých nápadů

Vaše digitální poznámky se uloží díky technologii WILL, která umožní inkoustu žít digitální život v aplikaci Bamboo Spark, Bamboo Paper a službě Wacom Cloud. To znamená, že můžete měnit tahy na jakémkoliv zařízení pomocí aplikací Bamboo Spark nebo Bamboo Paper. Zatímco tvarujete své poznámky a nápady, uložte je do Wacom Cloudu, kde je můžete archivovat a mít k nim přístup z většiny zařízení s připojením k internetu.

 

 

Poznámky na míru

Když jste hotovi, exportujte soubory ve formátu JPG nebo PDF, uložte je na vámi preferované úložiště, například Evernote nebo Dropbox. Přistupovat k nim můžete z libovolných zařízení s připojením k internetu.

Bamboo Spark nabízíme ve třech variantách:

Smart folio with gadget pocket

Chytrý sešit s kapsičkou na smartphone či další blok.

Smart folio with tablet sleeve

Chytrý sešit s obálkou pro uložení tabletu.

Smart folio with snap-fit for iPad Air 2

Chytrý sešit upravený jako obal pro iPad Air 2.

Kde koupíte


Quentin / dtpobchod.cz
Bělohorská 45, Praha 6, 169 00
Po-Čt 9.00-17.30, Pá 9.30-17.00

qstore.cz
Fastrova 22, Praha 6, 169 00
Po-Čt 9.00-17.30, Pá 9.30-17.00

 

 

 

O Wacomu

Wacom již více než 25 let vyvíjí designové nástoje pro snadnou kreativní práci na počítači. Wa-com je zkratkou japonského "Wa" (harmonie) a "com" - počítač. Proto Wacom vytvořil tablet a pero, harmonii mezi člověkem a digitálním světem. Vždyť co je pro člověka přirozenější, než držet v ruce tužku, pero, stětec ...

Více informací najdete na www.wacom.eu.

- nahoru -