Quentin.czPřehled produktů v sortimentu společnosti QuentinProdejní síť


Jednoduchá kalibrace monitorů a tiskáren


X-Rite ColorMunki Photo
PANTONE ColorMunki Design

ColorMunki je ojedinělé řešení pro kalibraci a správu barev. Jedná se o spektrofotometr se softwarem, který umožnuje zkalibrovat váš monitor (podpora je i pro širokogamutové monitory), vaši tiskárnu (vytváření ICC profilů tiskáren na základě 50 barevných polí a jejich optimalizace) a naměřit spektrálně barvy z jakéhokoliv povrchu, které je možné dále využívat v grafických aplikacích jako jsou například: Adobe Photoshop, Adobe InDesign®, QuarkXPress®. Vytváření a správa barevných palet je kompatibilní s Adobe Photoshop, Adobe InDesign®, QuarkXPress®, CorelDRAW® Graphics Suite a Corel® Painter™ (automaticky synchronizuje knihovny barev jak v uvedených aplikacích, tak i v softwaru ColorMunki Design) a samozřejmě se standardem ICC profilů.

Systémové požadavky:

Windows: Windows 7® 32 nebo 64 bit, Windows 8® 32 nebo 64 bit, Windows 8.1® 32 nebo 64 bit, Windows 10® 32 nebo 64 bit, vše s posledními servis packy, 512MB RAM (2GB doporučeno), Intel® Core 2 Duo CPU nebo lepší, AMD Athlon™ XP nebo lepší, až 500MB volného místa na disku, napájený USB port, monitor s rozlišením 1024 x 768 a větším, DVD mechanika nebo připojení k internetu, administrátorská práva. Pro podporu dvou monitorů se vyžadují dvě videokarty nebo duální video karta podporující dual video s LUT tabulkou.
Mac: Mac OS X 10.7.x, or 10.8.x, 10.9.x, 10.10.x, 10.11.x, 512MB RAM (2GB doporučeno), Intel® Core 2 Duo CPU nebo lepší, až 500MB volného místa na disku, napájený USB port, monitor s rozlišením 1024 x 768 a větším, DVD mechanika nebo připojení k internetu, administrátorská práva.

Rozdíl mezi verzemi ColorMunki Photo a Design:

Verze Design: má oproti verzi Photo optimalizaci přímých barev.
Verze Photo: má oproti verzi Design software Digital Pouch™ pro přenos obrázků přes ViewSafe™ k zákazníkům. Jedná se o samorozbalovací soubor, který obsahuje připojený pracovní profil se kterým byl obrázek upravován a poté, co jej zákazník obdrží, se porovná barevná věrnost s profilem monitoru na zákazníkově straně.


Porovnávací tabulku verzí ColorMunki Photo a Design v PDF (anglicky) si lze stáhnout zde.

Českou uživatelskou příručku ke ColorMunki Photo v PDF si lze stáhnout zde (1,38 MB).

Českou uživatelskou příručku ke ColorMunki Design v PDF si lze stáhnout zde (7,1 MB).XRite ColorMunki Photo

ColorMunki Photo:

Koupit online na dtpobchod.cz

ColorMunki Photo s GrafLite:

Koupit online na dtpobchod.cz

 

PANTONE ColorMunki Design

ColorMunki Design:

Koupit online na dtpobchod.cz

X-Rite aplikace pro mobilní zařízení (iPhone, iPod Touch, iPad, Android):

 

ColorTRUE - aplikace pro iPad a iPhone, která umožňuje zkalibrovat vaše mobilní zařízení. Vyžaduje jeden z kalibračních nástrojů: ColorMunki Smile™, ColorMunki Display™, i1Display Pro™ nebo i1Pro 2™.

ColorTRUE je dostupný také na platformě Android.

ColorTRUE