Knihy, publikace

Kontaktujte obchodníka

Informační systémy pro tisk

EFI Technique

Plánování podnikových zdrojů

 

Vedoucí pracovníci v polygrafickém průmyslu se mohou spolehnout na řešení EFI Technique, které usnadňuje shromažďování firemních informací jak v administrativě, tak i ve výrobě. EFI Technique automatizuje a zefektivňuje řízení podniku.

Produkční systémy

EFI Auto-Count

Auto-Count automaticky sbírá přesná produkční data z výroby jako jsou počty, stavy tiskového stroje, rychlsoti a další rozhodující informace přímo z výrobního zařízení: tiskového stroje i dokončovacího zařízení aj.

EFI PrintFlow

PrintFlow umožní zvládnout více zakázek nejziskovějším možným způsobem pomocí inteligentní optimalizace pracovních úkonů a synchronizací výroby.

 

PrintFlow je nejlepší plánovací software pro polygrafický průmysl.

EFI Metrix

EFI Metrix(R) přináší do výroby jedinečnou automatizaci, která umožní rapidně snížit náklady předtiskových prací a plánování, a zvýšit propustnost zakázek.

EFI Print Stream

EFI Printstream je nástroj v rámci informačního systému, který řídí skladové hospodaření jak vstupního materiálu, tak hotových výrobků včetně výstupní expedice. Jde o robustní řešení, které poskytuje dennodenní přehled o dostupnosti, poskytuje zpětnou vazbu oddělení pro plánování zakázek, umožňuje libovolné manažerské výstupy, a to vše v takové sestavě, které vyhoví potřebám kopírovacího studia i velké ofsetové a digitální tiskárny.

Stránky provozuje Quentin, spol. s r.o.,

Sokolovská 100/94, Praha 8

 

tel.: +420 233 355 585 | www.quentin.cz