Obalový průmysl

Kontaktujte obchodníka

Produkční tisk a digitální nátisk

EFI Fiery XF

Komplexní řešení certifikovaného digitální nátisku a produkčního tisku.

EFI Fiery eXpress

EFI Fiery eXpress for Proofing / Photo - řady M, XL, XXL pro Win / Mac

Jednoduchý, ale velmi silný ripovacího software.

Informační systémy pro tisk

EFI Monarch

Prvotřídní řešení MIS / ERP pro polygrafický průmysl

 

Vedoucí pracovníci v odvětví tisku se spoléhají na informační systém společnosti EFI Monarch, který usnadňuje shromažďování a integraci informací ve firmě a ve výrobě za účelem automatizovaného, efektivního a výnosného řízení podniku.

EFI GamSys

Integrované MIS/ERP řešení

 

EFI GamSys je MIS/ERP řešení, které umožnuje optimalizaci výrobních procesů. Zvyšuje přehled nad operacemi, spravuje objednávky a zakázky, řídí informace o výrobě a poskytuje přehled o efektivitě nákladů. V neposlední řadě řídí webový obchod.

Produkční systémy

EFI Auto-Count

Auto-Count automaticky sbírá přesná produkční data z výroby jako jsou počty, stavy tiskového stroje, rychlsoti a další rozhodující informace přímo z výrobního zařízení: tiskového stroje i dokončovacího zařízení aj.

EFI PrintFlow

PrintFlow umožní zvládnout více zakázek nejziskovějším možným způsobem pomocí inteligentní optimalizace pracovních úkonů a synchronizací výroby.

 

PrintFlow je nejlepší plánovací software pro polygrafický průmysl.

EFI Metrix

EFI Metrix(R) přináší do výroby jedinečnou automatizaci, která umožní rapidně snížit náklady předtiskových prací a plánování, a zvýšit propustnost zakázek.

EFI Print Stream

EFI Printstream je nástroj v rámci informačního systému, který řídí skladové hospodaření jak vstupního materiálu, tak hotových výrobků včetně výstupní expedice. Jde o robustní řešení, které poskytuje dennodenní přehled o dostupnosti, poskytuje zpětnou vazbu oddělení pro plánování zakázek, umožňuje libovolné manažerské výstupy, a to vše v takové sestavě, které vyhoví potřebám kopírovacího studia i velké ofsetové a digitální tiskárny.

Stránky provozuje Quentin, spol. s r.o.,

Sokolovská 100/94, Praha 8

 

tel.: +420 233 355 585 | www.quentin.cz