Quark nabízí jedinečná a inovativní řešení pro automatizaci celého cyklu obsahu. Řešení Quark zajišťují, aby byl veškerý obsah dynamicky sestavován a dodáván s přesností v jakémkoli formátu na více kanálech.

Digitální publikování

QuarkXPress nabízí nejmodernější technologie publikování. Publikujte typograficky přesný a působivý obsah pro tisk. Publikujte bohatý, interaktivní obsah pro digitální publikování na webu či v mobilních zařízeních.

Automatizace obsahu

Smart-Content je výkonný nástroj pro práci s obsahem. Zefektivněte své dokumentové workflow. Každý podklad a dokument má být na správném místě u správné osoby, ve správném formátu a včas.

Správa obsahu

Snadné používání obsahu na všech úrovních firmy. Dostupnost správného obsahu, třídění, hledání, nic nebude snazší.

Marketingová podpora

V marketingu potřebujete zajistit cílený, na značku orientovaný obsah. Výsledky musí být konzistentní a měřitelné.

Podpora prodeje

Prodávejte mnohem efektivněji. Naplňte svůj CRM systém personalizovaným a relevantním obsahem. Lépe zacílíte, lépe prodáte.

QuarkXPress

Neomezená kreativita, maximální produktivita

Buďte efektivní při realizaci svých nápadů díky výkonným a integrovaným nástrojům pro rozvržení stránky, grafiku, ilustrace a úpravy fotografií. Vytvářejte působivé plakáty, brožury, responzivní weby a blogy, digitální noviny a časopisy, elektronické knihy a další. Jako kreativní profesionál máte s QuarkXPress nekonečné možnosti grafického designu a vícekanálového publikování.

Více informací

Zhlédnout video

Quark Content Enablement  je komplexní, nativně cloudová a plně integrovaná platforma pro práci s obsahem. Díky inovativním technologiím a nástrojům efektivně a cíleně pracuje s obsahem. Publikování, automatizace a management obsahu, podpora pro marketing a prodej.

Fully Integrated Unified Content Platform

Quark Content Enablement

Navštivte nás:

Showroom DTPobchod.cz, Thámova 32, Praha 8

 

Kontaktujte produktového manažera:

tel.: +420 233 355 585 | quark@quentin.cz

Stránky provozuje DTPobchod

Sokolovská 100/94, Praha 8

 

tel.: +420 233 355 585 | www.dtpobchod.cz