DIGITÁLNÍ PUBLIKOVÁNÍ

QuarkXPress je inovativní publikační nástroj. Precizní v typografii, komfortní pro tvorbu grafiky a rozmanitého obsahu. Je dokonalým řešením pro komplexní tvorbu publikací. Snadno v něm zvládnete návrh designu, editaci fotografií, tvorbu grafiky a ilustrací, web design a tvorbu mobilních aplikací

Nezáleží na tom, jestli jste jednotlivec, tým kreativních profesionálů či organizace s důrazem na multikanálové publikování. Quark nabízí řadu inovativních nástrojů, které vše zvládnou.

 

QuarkXPress vám umožní vdechnout život kreativním návrhům a ukázat je světu.

Rozvržení stránky

Uživatelské rozhraní spojuje jednoduchost, komfort a produktivitu s maximální přesností a důrazem na detail. Zjednodušené moderní intuitivní rozhraní nabízí pracovní prostor, který vám umožní dosáhnout vašich cílů a rozložení designu.

Publikace webu

Již nemusíte řešit, zda vydáváte pro tisk nebo digitální výstup, svou tiskovou publikaci snadno převedete do digitální podoby. S průlomovým moderním responzivním webovým designem můžete bez námahy generovat interaktivní digitální publikace s plnohodnotným obsahem.

Mobilní aplikace

S moderním cloudovým řešením v HTML5 nyní můžete snadno vytvářet aplikace pro iPad, iPhone, Android a další mobilní zařízení. Nyní máte plnou kontrolu nad návrhem v rámci QuarkXPress, můžete vytvářet precizní aplikace na míru pro různá zařízení.

Grafika & ilustrace

Máte přesnou kontrolu nad textem, obrázky, tvary, barvou, neprůhledností a dalšími. Ať už vytváříte časopisy, knihy, brožury, plakáty, reporty atd. pro tisk či v digitální podobě, Quark vám umožní kombinovat obrázky, grafiku a text a vytvářet tak kreativní návrhy.

Úprava fotografií

Fotky nyní můžete upravovat nativně v QuarkXPress. Úrovně, barvy, nedestruktivní filtry, fotku upravíte na míru svému designu. Na speciální paletce můžete efekty  vypínat a používat dle vašich potřeb.

Navštivte nás:

Showroom DTPobchod.cz, Thámova 32, Praha 8

 

Kontaktujte produktového manažera:

tel.: +420 233 355 585 | quark@quentin.cz

Stránky provozuje DTPobchod

Sokolovská 100/94, Praha 8

 

tel.: +420 233 355 585 | www.dtpobchod.cz