Quentin.czPřehled produktů v sortimentu společnosti QuentinProdejní síť

Licenční podmínky

Pro Macintosh nebo pro Windows?

Rozhodněte se až po koupi, zda-li budete používat Quark na Windows nebo na Macu. Aktuálně dodávaný produkt je dodáván jak Mac/Win, sériové číslo umožňuje instalaci na libovolnou z obou platforem.

QuarkXPress automaticky umožňuje aktivaci na dvou počítačích

Od léta 2004 změnila společnost Quark svou politiku aktivací produktu QuarkXPress (při prvním spuštění aplikace je nutné tuto aktivovat prostřednictvím Internetu, telefonicky, faxem či e-mailem, viz. aktivace). Nyní automaticky zákazník získává možnost nainstalovat a aktivovat 1 licenci na dvou počítačích zároveň. To mu má umožnit nerušené používání aplikace v kanceláři i například doma.

Pozor! 2 aktivace jedné licence umožňují pouze jedno nekonkurenční spuštění dané licence (jedno sériové číslo jedné licence smí běžet v daný okamžik pouze na jednom počítači). Spuštění jedné licence souběžně na dvou počítačích odporuje licenčnímu ujednání. Nekonkurenční užití také znamená, že licenci lze nainstalovat pouze na stejný systém - obě instalace tedy musí být buď na MAC, nebo na Windows.

Duální licence umožňuje rovněž uživateli, který upgradoval z předchozí verze aplikace, legálně používat původní verzi. I zde se ale jedná o nekonkurenční spuštění aplikace.

Quark Mobile Licence: co to bylo?

Někteří uživatelé aplikace QuarkXPress musí být neustále v pohybu, patříte-li k nim i vy, nabízí Vám nyní společnost Quark možnost vzít si svou licenci aplikace QuarkXPress s sebou. Služba "Quark Mobile Licensing" umožňovala používat jednu licenci jak na svém primárním pracovním počítači, tak na svém druhém počítači - ať už se jedná o domácí stolní či přenosný model. Je jedno zda-li Vás cesty zavanou na druhou stranu zeměkoule nebo jen druhý konec města, vždycky budete mít přístup k softwaru, který udává směr v oboru grafického návrhu a zlomu