Popusťte uzdu své kreativitě a maximalizujte produktivitu s QuarkXPress.

Podpora dlouhých dokumentů

Počet stran v projektu byl zvýšen z 2 000 až na 10 000 v QuarkXPress 2023. Nic už uživateli nebrání vytvářet opravdu dlouhé dokumenty a také importovat dlouhé dokumenty až do 10 000 stran z Adobe InDesign ve formátech souborů IDML nebo INDD.

 

Integrace kontroly pravopisu Hunspell

QuarkXPress 2023 nyní nabízí engine pro kontrolu pravopisu Hunspell. Dieckmannovy slovníky jsou zachovány. Uživatel si může vybrat jednu z těchto možností, dva nástroje pro kontrolu pravopisu z Předvoleb a podívat se na vybrané slovníky v paletě kontroly pravopisu.

 

Kompatibilita s macOS Ventura

QuarkXPress 2023 (v19.0) je kompatibilní s macOS Ventura.

 

Převod knihy na ePub

V QuarkXPress 2023 mohou uživatelé sloučit kompletní tiskový projekt a exportovat knihu jako Reflow ePub, a zároveň mají možnost vygenerovat Obsah pro ePub.

 

Převod knihy na projekt

Uživatelé mohou sloučit kapitoly knihy do jednoho dokumentu v QuarkXPress 2023, který zahrnuje všechny Položky obsahu a rejstříku. Pak mohou duplikovat sloučené rozvržení tisku jako digitální pevné rozložení a exportovat jako Fixed ePub.

 

Variabilní obsah i pro obrázky

Funkce Content Variable byla rozšířena na obrázky v QuarkXPress 2023. Uživatelé mohou vytvořit Obsah obrázku, Proměnnou z obsahu, Paletu proměnných nebo Proměnnou obsahu výběrem libovolného obrázku. Jakmile je vytvořen, obsah obrázku lze použít s jakýmkoli obrázkovým rámečkem napříč celým projektem a bude aktualizován ve všech použitích.

 

Stav obrázku přímo ve zlomu

QuarkXPress 2023 přidává nové vylepšení použitelnosti pro obrázky. Aplikaci ikony na samotné plátno rozvržení pro zvýraznění stavu chybějících nebo upravených snímků. Uživatel pak může aktualizovat upravené obrázky nebo znovu propojit chybějící obrázky přímo kliknutím na ikonu stavu obrázku v rozvržení.

Navštivte nás:

Showroom DTPobchod.cz, Thámova 32, Praha 8

 

Kontaktujte produktového manažera:

tel.: +420 233 355 585 | quark@quentin.cz

Stránky provozuje DTPobchod

Sokolovská 100/94, Praha 8

 

tel.: +420 233 355 585 | www.dtpobchod.cz