Skočte do navrhování. Brilantní obsah!

QuarkXPress 2024 je poslední verzí tradičního programu pro tvorbu tiskovin, webových katalogů, elektronických knih a mobilního obsahu. Přináší nejen rozšířenou kompatibilitu s nejnovějšími macOS, ale i celou řadu vylepšení zvyšujících produktivitu a kreativní možnosti uživatelů. Nově nabízí pokročilou vizuální paletu fontů s přístupem k více než 1500 bezplatným Google fontům, novou paletu propojení obrázků, podporu nových formátů obrázků a lokálních obrazových knihoven. Dále zahrnuje lepší spolupráci s Adobe InDesignem, což činí QuarkXPress 2024 ideální volbou pro profesionály v oblasti designu a publikování, kteří hledají silný nástroj schopný pokrýt všechny aspekty jejich práce.

 

Kompatibilní se systémem macOS Sonoma

QuarkXPress 2024 je nyní kompatibilní s nejnovějším operačním systémem Mac OS Sonoma (14.x), spolu s předchozími verzemi Ventura(13.x) a Monterey(12.x).

 

Nová paleta vizuálních písem

Nová vizuální paleta písem v aplikaci QuarkXPress 2024 zefektivňuje práci s písmy. Iterujte své nápady rychle s přístupem ke knihovnám a kolekcím na nedávno použitých a v dokumentech načtených písem.

 

1 500 integrovaných plných a bezplatných písem Google

Získejte přístup k více než 1 500 profesionálním písmům s více než 5 000 styly pomocí písem Google integrovaných do aplikace QuarkXPress 2024.

 

Nová paleta obrázkových odkazů

Snadné zobrazení stavu, dalších informací a přizpůsobení obrázků projektu. Nová paleta odkazů na obrázky vám umožňuje spravovat obrázky v reálném čase s chybějícími nebo upravenými stavy a v případě potřeby rychle přepojit existující obrázky.

 

Podpora nejnovějších formátů obrázků

WebP, HEIF a HEIC? Není problém. Nyní můžete vkládat i obrázky nejnovějších formátů WebP, HEIF a HEIC.

 

Podpora místních knihoven obrázků

Uživatelé mohou pohodlně přistupovat k obrázkům pro projekty v jednom jednotném umístění, vytvářet kolekce z knihoven obrázků, jako jsou Unsplash a Pexels. Nastavte si oblíbené obrázky v knihovně obrázků pro rychlé vyhledání.

 

Možnost exportu do IDML

Okamžitý export do formátu IDML umožňuje snadnou spolupráci mezi QuarkXPressem 2024 a dalšími návrhářskými nástroji, které můžete mít ve své sadě nástrojů, a podpořit tak své tvůrčí vize bez zbytečných složitostí.

 

Pokročilé vyhledávání a nahrazování textu pomocí GREP

Pomocí nástroje GREP můžete okamžitě vyhledat a změnit text v projektu nebo změnit styl textu. V QuarkXPressu 2024 můžete převést adresy URL na hypertextové odkazy, zvýraznit všechny uvozovky a přeformátovat telefonní čísla, data a interpunkční znaménka a další.

 

Větší kontrola nad textem v pravolevém jazyce

Vylepšené funkce pravolevého jazyka v QuarkXPressu 2024 umožňují míchat více jazyků v jednom dokumentu a ovládat směr sloupců, směr příběhu, kašírování a mnoho dalšího.

 

Vylepšené možnosti digitální flipové knihy a přetáčení ePubu

Vylepšené funkce flip book nyní umožňují publikovat digitální publikace, které lépe kopírují otáčení stránek fyzické knihy. Navíc máte v QuarkXPressu 2024 zvýšenou kontrolu nad velikostí obrázků ve formátech reflowable ePub pro přesnější publikování.

Navštivte nás:

Showroom DTPobchod.cz, Thámova 32, Praha 8

 

Kontaktujte produktového manažera:

tel.: +420 233 355 585 | quark@quentin.cz

Stránky provozuje DTPobchod

Sokolovská 100/94, Praha 8

 

tel.: +420 233 355 585 | www.dtpobchod.cz