AppStudio

Vaše vstupenka do digitálního světa.

 

App Studio je cloudové řešení, které mění seriózní publikace v brilantní digitální vydání. Překonejte své obchodní cíle pomocí intuitivních, přizpůsobitelných funkcí určených k propagaci vaší značky, rozšíření okruhu zákazníků a zvýšení příjmů.

 

Aplikace App Studio umožňuje vytvářet a distribuovat aplikace s interaktivním obsahem. Publikace můžete vytvářet v QuarkXPress nebo v InDesignu. Nepotřebujete se učit nic nového, jen použijte programy, které důvěrně znáte.

Vytvářejte a publikujte vlastní aplikace a vydání pro dokonalý interaktivní zážitek

App Studio je cloudové HTML5 řešení jak vytvářet interaktivní obsah pro mobilní zařízení: chytré telefony a tablety. Díky standardu HTML5 je obsah snadno převoditelný pro různé platformy, vaše aplikace tak snadno převedete pro iPad, iPhone, Kindle Fire či Android.

App Studio nabízí širokou škálu interaktivních možností, možnost vyhledávání v textu, tvorby poznámek, propojení na sociální sítě a google analytiku pro sledování užití obsahu. Navíc pracuje s programy, které dobře znáte - QuarkXPress a InDesign.  Převádí obsah do HTML5, moderního webového standardu a vytváří interaktivní aplikaci na míru pro širokou škálu zařízení.

Typy aplikací

 • Noviny - Snadno převádějte tištěné noviny i do digitálních vydání.
 • Časopisy - Od speciálních vydání až po týdeníky.
 • E-knihy - Převeďte kompletní design a přidejte řadu interaktivních prvků. Vytvářejte dětské knihy, kuchařky, průvodce, atd..
 • Finanční a výroční zprávy - Musíte vydávat fiskální či výroční zprávy? Jejich prezentace bude nyní velmi snadná.
 • Vědecké a průmyslové prezentace - Vědecké publikace, zprávy o experimentech, pedagogické publikace i skripta - plně multimediální (videoukázky, záznamy přednášek, online odkazy na další zdroje a řada dalších interaktivních prvků).
 • Produktové a nabídkové katalogy - Předveďte své produkty opravdu naplno - ilustrační videa o produktech, přímé odkazy na nákup.
 • Brožury, katalogy, ročenky - Proč nebýt ekologický. Minimalizujte tištěná vydání, vydávejte místo toho v atraktivním designu digitálně.
 • A řada dalších

Jak to vlastně funguje?

S pomocí App Studia můžete:

 • Připravovat interaktivní obsah v QuarkXPress nebo, použít přímo HTML5 obsah či XML
 • Vytvářet publikace na portálu AppStudio.net, cloudovém řešení pro tvorbu a správu vašich publikací
 • Vydání a obsah ukládáte přímo z QuarkXpress či InDesignu, přes webový portál si můžete obsah snadno prohlédnout
 • V aplikaci AppStudio máte přistup k vašemu obsahu odkudkoliv
 • Registrujte se na Apple Developer portálu a prodávejte vaše vydání - jednotlivá i předplatné
 • Jste velká firma: využijte možnosti automatizace a spolupráce v enterprise oblasti
 • Zaregistrujte se zdarma na portálu AppStudio.net a vyzkoušejte si možnosti publikování. Sytém podporuje interaktivní efekty nativně umístěné v aplikacích a InDesign.
 • To vše bez jakékoliv znalosti programování.

Funkce

360 ° obrázky

 

360 ° obrázky umožňují uživateli otáčet obraz prstem.

Animace

 

Animujte položky pomocí okna HTML5. Vyberte si z předvoleb, jako je přelet, rotace, vyblednutí nebo růst, a poté je nakonfigurujte jedinečně pro vaši aplikaci.

Zvuk

 

Zvukový klip lze přidat jako mediální řadič v rámci návrhu stránky nebo přehrávat na stránkách pomocí nativního zvukového přehrávače App Studio.

E-mail

 

Odkaz na e-mailovou adresu otevře okno pro psaní e-mailů s volitelným vyplněním několika polí.

Geolokace

 

Geolokace vám umožňuje přidat souřadnice mapy ke tlačítku, které po klepnutí spustí zobrazení mapy. To vám umožní ukázat uživatelům konkrétní místo na mapě.

Aktivní body a vyskakovací okna

 

Aktivní body a vyskakovací okna jsou pevné oblasti stránky, kde lze obsah změnit klepnutím na tlačítka. To umožňuje mnohem více obsahu na jedné stránce.

Widgety HTML5 a webové náhledy

 

Obsah HTML můžete použít ke vložení měnitelného obsahu nebo vlastní interaktivity, jako jsou reklamy v reálném čase, panoramata, 360 ° prohlídky produktů nebo mapy Google. Webové náhledy mohou odkazovat na online adresu URL.

Hypertextové odkazy

 

Aplikace App Studio mají vestavěný prohlížeč, který umožňuje návštěvu webových stránek z aplikace, takže uživatelé nikdy neopouštějí aplikaci, aby si mohli prohlížet webový obsah. Hypertextové odkazy také umožňují propojení mezi stránkami samostatných souborů.

Interaktivní akce

 

Interaktivní akce umožňují přidat interaktivitu k položkám v rozvržení, jako jsou zobrazování a skrytí objektů, přehrávání zvukových a obrazových objektů a změna obrázku zobrazeného v prezentaci.

Skupiny rozvržení

 

Skupiny rozvržení pomáhají uživatelům automaticky vytvořit rozvržení pro různá zařízení a orientace. Počet stránek a posloupnost stránek jsou dynamicky udržovány ve všech rozloženích.

Synchronizovaný obsah jedním kliknutím

 

Synchronizovaný obsah v rozložení aplikace Studio umožňuje znovu použít stejné prvky návrhu a obsah pro různá zařízení a orientace. Atributy obsahu a pole jsou synchronizovány, přičemž umožňují konstrukční rozdíly specifické pro různá zařízení a orientaci.

Page flips

 

Page flips je stránka se dvěma stranami, které lze otočit - nebo převrátit - a zobrazit z obou stran (jako hrací karta).

Rolování

 

Vytvořte na stránce rolovatelnou oblast, aby čtenáři mohli konzumovat obsah, aniž by se museli pohybovat mezi stránkami. Rolovatelnou oblast lze naplnit čímkoli, ať už je to dlouhý text, velký panoramatický obrázek nebo řada interaktivních prvků.

Volitelný text

 

Aplikace Studio používá technologii HTML5 a skutečný text, který uživatelům umožňuje výběr, kopírování a vyhledávání obsahu.

Prezentace

 

Prezentace podporují jak obrazové soubory, tak stránky z rozložení QuarkXPress. Přizpůsobte načasování a efekty, stejně jako ořezávání snímků, aby byly vaše prezentace jedinečné.

Video

 

Video lze přidat na stránku a přehrát tak, jak je umístěno, nebo pomocí ovládacích prvků videa umožnit uživateli přehrát video na celou obrazovku. Video může být přímo na stránce, nebo streamováno z jiných webových stránek, jako je YouTube nebo Vimeo.

Zvětšitelné obrázky

 

Když jsou obrázky větší než velikost obrazovky zařízení, uživatelé mohou obrázky přibližovat / svírat nebo se po obrázku posouvat. Tento ovládací prvek lze přidat do obrázku nebo do tlačítka, které odkazuje na obrázek.

Navštivte nás:

Showroom DTPobchod.cz, Thámova 32, Praha 8

 

Kontaktujte produktového manažera:

tel.: +420 233 355 585 | quark@quentin.cz

Stránky provozuje DTPobchod

Sokolovská 100/94, Praha 8

 

tel.: +420 233 355 585 | www.dtpobchod.cz