Pevné mezery

S QuarkXPress dodáváme zdarma doplněk Pevné mezery. Doplněk je pro českou a slovenskou typografii nutností. S jeho pomocí umíte nastavit znaky, které nemají být na konci či na začátku řádku, především jednoznakové předložky a spojky.

QuarkCopyDesk

K přípravě a úpravám publikačních podkladů v pre-pressovych workflow, postavených na sázecím programu QuarkXPress a případně též redakčních systémech, jako je zejména Quark Publishing Platform.

 

Quark CopyDesk lze použít i jako samostatnou aplikaci, disponuje stejným zlomovým enginem jako QuarkXPress (styly, kontrola dělení a slovníky v českém i slovenském jazyce, zarovnání, formátování, kerning, proklad, atd.) a výrazně tak usnadňuje a urychluje přizpůsobení textu článků jejich finální podobě ve vysázené publikaci, což je vlastnost, kterou primárně ocení zejména vydavatelství periodik. Kromě editace již předdefinovaných článků lze vytvářet i články nové jako přípravu podkladů pro nové vydání.

Více informací

Quark App Studio

Quark App Studio je integrovaná sada nástrojů pro tvorbu aplikací pro iPad, iPhone, Amazon Kindle a Android, jejich distribuci přes Apple App Store, Google Play, a tvorbu a publikování obsahu, který si zákazníci mohou následně zakoupit v rámci vydané aplikace.

Více informací

Doplňky dalších výrobců

Navštivte nás:

Showroom DTPobchod.cz, Thámova 32, Praha 8

 

Kontaktujte produktového manažera:

tel.: +420 233 355 585 | quark@quentin.cz

Stránky provozuje DTPobchod

Sokolovská 100/94, Praha 8

 

tel.: +420 233 355 585 | www.dtpobchod.cz