Pevné mezery

S QuarkXPress dodáváme zdarma doplněk Pevné mezery. Doplněk je pro českou a slovenskou typografii nutností. S jeho pomocí umíte nastavit znaky, které nemají být na konci či na začátku řádku, především jednoznakové předložky a spojky.

QuarkCopyDesk

K přípravě a úpravám publikačních podkladů v pre-pressovych workflow, postavených na sázecím programu QuarkXPress a případně též redakčních systémech, jako je zejména Quark Publishing Platform.

 

Quark CopyDesk lze použít i jako samostatnou aplikaci, disponuje stejným zlomovým enginem jako QuarkXPress (styly, kontrola dělení a slovníky v českém i slovenském jazyce, zarovnání, formátování, kerning, proklad, atd.) a výrazně tak usnadňuje a urychluje přizpůsobení textu článků jejich finální podobě ve vysázené publikaci, což je vlastnost, kterou primárně ocení zejména vydavatelství periodik. Kromě editace již předdefinovaných článků lze vytvářet i články nové jako přípravu podkladů pro nové vydání.

Více informací

Quark License Administrator

Speciální serverová aplikace pro správu síťových licencí QuarkXPress.

Quark App Studio

Quark App Studio je integrovaná sada nástrojů pro tvorbu aplikací pro iPad, iPhone, Amazon Kindle a Android, jejich distribuci přes Apple App Store, Google Play, a tvorbu a publikování obsahu, který si zákazníci mohou následně zakoupit v rámci vydané aplikace.

Více informací

Doplňky dalších výrobců

Navštivte nás:

Showroom DTPobchod.cz, Thámova 32, Praha 8

 

Kontaktujte produktového manažera:

tel.: +420 233 355 585 | quark@quentin.cz

Stránky provozuje DTPobchod

Sokolovská 100/94, Praha 8

 

tel.: +420 233 355 585 | www.dtpobchod.cz