Publikujte katalogy a brožury s QuarkXPress

Profesionálně vytvořené brožury a katalogy odrážejí pověst vašeho podnikání. QuarkXPress umožňuje navrhovat brožury a katalogy, které fungují stejně dobře jako vypadají. Od návrhů jednoduchých ohybů po dvojité, vícestránkové, překládané, existuje řada možností, jak kreativně přijít s vysoce kvalitními vzory a zobrazovat klíčové nabídky v zajímavé a přesto informativní podobě.

Zdokonalte obchodní marketing a propagaci značky pomocí QuarkXPress.

Základy designu brožur a katalogů

QuarkXPress snadno zvládne prodejní a potravinové katalogy a letáky, vzdělávací brožury či technické návody. Grafika a úpravy podle vašich potřeb, design od nuly či vyplňování šablon pomocí snadno použitelných návrhářských nástrojů vede k vytvoření brožur, které vás osloví.

Široké možnosti návrhu

QuarkXPress vás umělecky neomezuje - upravte rozvržení stránky abyste dosáhli požadovaných cílů v oblasti designu a požadavků zákazníka.

Unikátní kreativita

QUarkXPress podporuje práci s vektorovými objekty. Vytvářejte křivky pomocí univerzálních nástrojů pro tvarování a kreslení, přidejte do grafiky kreativní efekty, jako jsou kontury, obálky, prolnutí, výplně a další. Zvyšte vizuální přitažlivost výsledku.

Možnosti exportu

Výstup vašich návrhů jako obrázek, vektor nebo tiff. Přidejte interaktivní prvky a exportujte jako digitální verzi svých brožur a katalogů, abyste zapojili diváky. PDF / EPS pro tisk a e-katalogy k zobrazení online.

Uniformita textu

Díky kompletní sadě typografických funkcí a nástrojů vám QuarkXPress umožňuje ovládat a upravovat všechny aspekty typografie. Vždy a všude máte pod kontrolou typ písma, velikost, účáří, kerning mezi písmeny, stíny, rámečky, obrysy, text na cestě, vše, co lze v moderní typografii zvládnout.

Jak navrhovat brožury a katalogy s QuarkXPress?

Nespokojte se s běžným výsledkem, vytvořme něco mimořádného!

  1. Začněte vytvořením rozložení pro tisk v QuarkXPress.
  2. Graficky zpracujte text, obrázky a grafiku.
  3. Přizpůsobte jej pomocí kreativních písem a typografie.
  4. Prohlédněte a zkorigujte svou tvůrčí práci.
  5. Exportujte návrh podle potřeby.
  6. Snadno svůj návrh upravte i pro digitální publikaci.

Objevte funkce QuarkXPress

Navštivte nás:

Showroom DTPobchod.cz, Thámova 32, Praha 8

 

Kontaktujte produktového manažera:

tel.: +420 233 355 585 | quark@quentin.cz

Stránky provozuje DTPobchod

Sokolovská 100/94, Praha 8

 

tel.: +420 233 355 585 | www.dtpobchod.cz