Vytvářejte skvělé knihy a časopisy s QuarkXPress

QuarkXPress umožňuje experimentovat se současnými, moderními a postmoderními ilustračními technikami, dokáže kreativně proměnit text v dokonalé umělecké výtvory. Časopisy vyrůstající ve spojení zpracování designu stránek, obrázků, grafiky, typografie a textury. Atraktivních rozvržení stránek, grafické efekty, návrhy obalu, barevně přesný výstup. Využijte QuarkXPress k přeměně představivosti ve skutečnost.

Vytvářejte krásné příběhy a designový text pomocí QuarkXPress.

Design knih a časopisů

QuarkXPress je dokonalou kombinací nástrojů a efektů pro maximální využití kreativity, odbornosti a pokročilého designu. A tro vše s důrazem na klasickou práci s písmem, typografii, která dělá z hromady slov krásnou knihu. QuarkXPress je nástroj při jehož použití vzniká z designu něco velkolepého.

Uniformita textu

Díky kompletní sadě typografických funkcí a nástrojů vám QuarkXPress umožňuje ovládat a upravovat všechny aspekty typografie. Vždy a všude máte pod kontrolou typ písma, velikost, účáří, kerning mezi písmeny, stíny, rámečky, obrysy, text na cestě, vše, co lze v moderní typografii zvládnout.

Unikátní kreativita

QuarkXPress podporuje práci s vektorovými objekty. Vytvářejte křivky pomocí univerzálních nástrojů pro tvarování  kreslení, přidejte do grafiky kreativní efekty, jako jsou kontury, obálky, prolnutí, výplně a další.

Realistické stránky

Návrh designu stránek téměř bez omezení. Symetricky nebo asymetricky pomocí moderního intuitivního rozhraní pro dosažení cílů návrhu a rozvržení bez námahy. K tomu pomohou dynamické vodítka, vícenásobné rozložení stránky, 9bodová referenční mřížka a další.

Vylepšení fotek

I sebelepší fotografii je třeba přizpůsobit výslednému designu. Zvláště v časopisech to může být klíčové. Díky vynikajícím možnostem úpravy obrázku opravte nedokonalosti a použijte filtry, čímž změníte obrázek na umělecké dílo.

Jak navrhovat knihy a časopisy s QuarkXPress?

Nespokojte se s běžným výsledkem, vytvořme něco mimořádného!

  1. Začněte vytvořením nového projektu v QuarkXPress.
  2. Pochopte, jak má kniha nebo časopis vypadat. Srovnejte si obsah, texty, fotografie či videa.
  3. Začněte navrhovat rozvržení pomocí kreativních písem, grafických návrhů a typografie, abyste přišli s jedinečnými vzory a motivy.
  4. Dávejte pozor na detaily. Zobrazte náhled své tvůrčí práce a v případě potřeby ji dolaďte.
  5.  Recenze od zadavatele, úpravy pro zajištění spokojenosti klienta.
  6. 6 Dokončete úpravy. Exportujte jej do požadovaného formátu. Odešlete ji pro tištěnou nebo digitální publikaci.

Objevte funkce QuarkXPress

Navštivte nás:

Showroom DTPobchod.cz, Thámova 32, Praha 8

 

Kontaktujte produktového manažera:

tel.: +420 233 355 585 | quark@quentin.cz

Stránky provozuje DTPobchod

Sokolovská 100/94, Praha 8

 

tel.: +420 233 355 585 | www.dtpobchod.cz