Webové publikování s QuarkXPress.

Vysoce kvalitní webové publikace s interaktivními vizuálními prvky, jako jsou galerie obrázků, videa a animace potěší všechny čtenáře. Navrhněte a publikujte digitální verzi svých dokumentů během několika minut pro všechny typy obsahu; dokumenty, časopisy a katalogy nebo jakkoliv obsáhlý obsah.

Zvyšte dopad s responzivním, interaktivním webovým obsahem

Webové prvky a design

Od textu po interaktivní prvky, jako jsou tlačítka, prezentace, animace, zvuk a video, oživte svůj obsah pomocí Flex Layouts. Nabízí jednoduché nástroje pro vytváření responzivních webových stránek, maket, drátových modelů a designu uživatelského rozhraní s výkonem, přesností a flexibilitou QuarkXPress. Vytvářejte stránky, které bez problémů fungují v jakémkoli prohlížeči nebo zařízení.

Skutečná responzivita

Plátno s posouvací šířkou poskytuje okamžitý pohled na váš design na zařízeních s různými velikostmi obrazovky. Není třeba jej zobrazovat ve více prohlížečích, stačí přetáhnout plátno podle velikosti obrazovky a testovat odezvu přímo v QuarkXPress.

Snadnost designu

Vestavěné responzivní šablony tvorbu a strukturu velice usnadní. QuarkXPress také umožňuje přidat do knihovny své vlastní navržené šablony pro budoucí použití. Díky možnosti Drag and Drop můžete přesunout části návrhu podle potřeby.

Bohaté publikace

Využijte kreativních schopností QuarkXpressu k vytváření pozoruhodných výsledků. Nastavte dynamická rozvržení stránky, abyste dosáhli odpovídajícího návrhu. Využijte typografických možností a úprav obrázků na maximum.

Kvalitní výstup

Při vývoji webových stránek již nepotřebujete znát kódování. Jakmile je návrh připraven, QuarkXPress umožňuje kvalitní a moderní výstup v HTML5. Jediné, co budete potřebovat, je hosting, kam stránky umístíte.

Jak navrhnout a publikovat webový obsah pomocí QuarkXPress?

Nespokojte se s běžným výsledkem, vytvořme něco mimořádného!

  1. 1 Začněte vytvořením nového digitálního rozvržení flex v QuarkXPress.
  2. Vkládejte obsah, fotografie a videa. Začněte navrhovat web pomocí vestavěných rozvržení flex a přidáním sekcí do něj.
  3.  Nebojte se použít písma, grafiku i náročnější typografii. Můžete také použít šablony stylů QuarkXPress.
  4. Zobrazte náhled své práce a podle potřeby ji upravte. Zkontrolujte responzivitu přímo na plátně a zobrazení na různých zařízeních.
  5. 5 Sledujte reakci zákazníků, abyste zajistili jejich spokojenost. Dokončete poslední úpravy. Exportujte jej do požadovaného formátu.
  6.  Uložte finální publikaci na hostující server.

Objevte funkce QuarkXPress

Navštivte nás:

Showroom DTPobchod.cz, Thámova 32, Praha 8

 

Kontaktujte produktového manažera:

tel.: +420 233 355 585 | quark@quentin.cz

Stránky provozuje DTPobchod

Sokolovská 100/94, Praha 8

 

tel.: +420 233 355 585 | www.dtpobchod.cz