QuarkXPress je chytré řešení pro každého kreativního profesionála, komfortní ovládání, nejefektivnější a nejmodernější software na trhu.

Funkce QuarkXPress

Převod souborů Adobe InDesign

Posaďte se, relaxujte. Ve 3 jednoduchých krocích převedete všechny soubory InDesignu.

Zhlédnout video

Standardy PDF na maximum

Exportujte soubory PDF nejen v tiskových standardech PDF-X, ale které splňují i požadavky PDF/UA (ISO 14289), PDF/A a WCAG 2.0.

Zhlédnout video

Styly tabulek

Design tabulek ve stylech, kontrolujte tabulku od celku až k jednotlivým buňkám.

Zhlédnout video

Responzivní webdesign

Flex Layouts, cesta pro tvorbu responzivního webu i grafickými designéry. Flex Layouts nevyžadují žádné dovednosti kódování HTML nebo CSS, což znamená, že grafičtí designéři mohou začít vytvářet bannerové reklamy, vstupní stránky, microsites a další.

Zhlédnout video

Použití

Licencování QuarkXPress

Bez ohledu na to, zda jste nový uživatel, nebo chcete aktualizovat starší verzi QuarkXPress, chcete migrovat z jiného návrhářského softwaru nebo z firmy hledající komplexní sadu návrhových řešení, máme vše přizpůsobené podle vašich potřeb a očekávání.

Noví uživatelé / upgrade: QuarkXPress je k dispozici jako trvalá licence, což znamená, že vždy budete software vlastnit. QuarkXPress s programem Advantage zajišťuje, že vždy používáte nejnovější verzi bohatou na funkce, aktuální a bez chyb.

Prodloužení Advantage: V Quarku si vážíme našich vztahů se všemi našimi zákazníky. Pro ty, kteří jsou uživatelem QuarkXPress, nabízíme prodloužení Advantage plánu za výhodnou cenu.

Studentská licence: Studentské a učitelské licence nadále poskytujeme s podstatnou slevu.

Vzdělávání a nezisková organizace: Jste-li vládní agenturou nebo ministerstvem, institucí pro základní vzdělávání, univerzitou, fakultou nebo neziskovou organizací, můžete získat speciální cenu.

Navštivte nás:

Showroom DTPobchod.cz, Thámova 32, Praha 8

 

Kontaktujte produktového manažera:

tel.: +420 233 355 585 | quark@quentin.cz

Stránky provozuje DTPobchod

Sokolovská 100/94, Praha 8

 

tel.: +420 233 355 585 | www.dtpobchod.cz