Společnosti EFI, Inc

Světová špička v digitálních tiskových inovacích

Čím se EFI zabývá ?

EFI je světovým lídrem při převodu z analogového do digitálního tisku pomocí modulárních softwarových produktů, které jsou ověnčeny řadou průmyslových ocenění. Společnost EFI se sídlem Silicon Valley v Kalifornii s mnoha pobočkami po celém světě rozvíjí průlomové technologie pro výrobu a tisk grafiky, obalů, textilu, keramických obkladů a personalizovaných dokumentů, s širokou škálou tiskáren, od inkoustového po digitální tisk a komplexní podnikání s tzv. "production worklow suite", která převádí a zefektivňuje celý výrobní proces, zvyšuje konkurenceschopnost a produktivitu.

Jak Vám EFI může pomoci ?

EFI vám pomůže vytvořit přidanou hodnotu k tisku a být přitom daleko efektivnější. Výsledkem je udržitelnější růst podniku s většími

příležitostmi.

Oceněné produktové portfolio EFI a zákaznická podpora světové úrovně nabízí řešení, která vám umožní:

  • Zvýšit zisky díky vyšší produktivitě a efektivitě
  • Zvýšit příležitosti k růstu příjmů novými způsoby
  • Rozšíření obchodních služeb

Novinky

Nová verze EFI Fiery XF 7

26. 6. 2018

Nejrozšířenější uživatelské rozhraní pro správu tiskových úloh na světě je nyní dostupné také pro inkoustové a velkoformátové tiskárny. Sdílené rozhraní může spravovat tiskové úlohy Fiery pro všechny typy tiskových technologií – supervelkoformát, vysokorychlostní inkjet a samozřejmě všechny multifunkční zařízení. Připojení k více Fiery serverům sjednocuje tiskové technologie, které dosud nebylo možné propojit. Fiery Job Editor se efektivněji zaměřuje na jednotlivé tiskové úlohy – na jejich náhled a nastavení. Snadná editace úloh – od úrovně začátečníka po široké uživatelské nastavení. Více čtěte zde.

EFI uvádí Fiery XF 6.5

4. 12. 2017

EFI Inc. tento týden uvádí na trh novou verzi EFI FIery XF 6.5. Mezi zásadní novinky patří vylepšení správy barev (barevné výsledky jsou více saturované, nasycené a bohatší), nově jsou podporovány textilní tiskárny EFI Reggiani, tiskárny s fluorescenčními inkousty a podpora nových tiskáren od EFI, Canonu, HP, Inca, Mimaki, Mutoh. Océ, Ricoh, Roland DG a Sawgrass a mnoho dalšího.

Upgrady a updaty jsou dostupné přes on-line update pro stávající uživatele s aktivní smlouvou SM&SA.

EFI uvádí Fiery XF 6.4.

6. 2. 2017

Novinky ve verzi EFI Fiery XF 6.4: výrazné zlepšení dynamického vyhlazování tisku přímých a výtažkových barev, nová funkce variace přímých barev (hodí se k přesnému tisku firemních barev), 24 nových podporovaných tiskáren výrobců: EFI VUTEk®, EPSON®, Canon, HP, Mimaki® a Seiko/OKI, 21 nových ovladačů (CT, HT…) EFI Matan, EFI VUTEk, Mimaki a Roland DG tiskáren, podpora systému Microsoft® Windows® Server 2016.

Novinka: EFI Fiery eXpress 4.6

15. 9. 2016

Novinky ve verzi EFI Fiery XF 6.4: výrazné zlepšení dynamického vyhlazování tisku přímých a výtažkových barev, nová funkce variace přímých barev (hodí se k přesnému tisku firemních barev), 24 nových podporovaných tiskáren výrobců: EFI VUTEk®, EPSON®, Canon, HP, Mimaki® a Seiko/OKI, 21 nových ovladačů (CT, HT…) EFI Matan, EFI VUTEk, Mimaki a Roland DG tiskáren, podpora systému Microsoft® Windows® Server 2016. Více čtěte zde.

 

 Jak přejít s digitálním nátiskem na Fogru 51

23. 2. 2016

V ofsetové produkci se stále více uplatňují papíry s optickými zjasňovači (OBA). Tiskové standardy vycházejí těmto požadavkům vstříc, a po více než roce testování jsou nyní připraveny k širokému použití nové reference: Fogra 51 (PSO Coated v3) a Fogra 52 (PSO Uncoated v3). Tiskový průmysl nebude dlouho váhat. Připravte nové podmínky pro digitální nátisk i vy!

 

Stránky provozuje Quentin, spol. s r.o.,

Sokolovská 100/94, Praha 8

 

tel.: +420 233 355 585 | www.quentin.cz