Ofsetové a digitální tiskárny

Kontaktujte obchodníka

Produkční tisk a digitální nátisk

EFI Fiery XF

Komplexní řešení certifikovaného digitální nátisku a produkčního tisku.

Certifikace Fogra

Záruka dosažení barevné standardizované shody digitálního nátisku s normami ISO nebo referenčními normami.

Nátiskové materiály

Doporučovaná média pro klasický digitální nátisk, digitální tisk, produkční tisk a výrobu filmů.

Informační systémy pro tisk

Efi Pace

EFI Pace (TM) nabízí příležitost zůstat před konkurencí a maximalizovat potenciál zisku. Je komplexně přizpůsoben tiskárenskému podnikání, zahrnuje obchodní a výrobní workflow celé organizace. Plně řídí vaše informace a to jak v běžném komerčním tisku, tak i ve velkoplošném tisku.

EFI Monarch

Prvotřídní řešení MIS / ERP pro polygrafický průmysl

 

Vedoucí pracovníci v odvětví tisku se spoléhají na informační systém společnosti EFI Monarch, který usnadňuje shromažďování a integraci informací ve firmě a ve výrobě za účelem automatizovaného, efektivního a výnosného řízení podniku.

Produkční systémy

EFI Digital Store Front (W2P)

Digital StoreFront je řešení Web-to-Print, které umožňuje zákazníkovi zadat tiskovou zákazku přes internetové rozhraní ve formě e-shopu, poskytovateli tiskových služeb pak rychlé a automatické zpracování v návaznosti na tiskové technologie. A to vše on-line a rychle.

EFI Digital StoreFront (DSF) je modulární řešení, které lze přizpůsobit poskytovateli tiskových služeb na míru.

EFI Auto-Count

Auto-Count automaticky sbírá přesná produkční data z výroby jako jsou počty, stavy tiskového stroje, rychlsoti a další rozhodující informace přímo z výrobního zařízení: tiskového stroje i dokončovacího zařízení aj.

EFI PrintFlow

PrintFlow umožní zvládnout více zakázek nejziskovějším možným způsobem pomocí inteligentní optimalizace pracovních úkonů a synchronizací výroby.

 

PrintFlow je nejlepší plánovací software pro polygrafický průmysl.

EFI Metrix

EFI Metrix(R) přináší do výroby jedinečnou automatizaci, která umožní rapidně snížit náklady předtiskových prací a plánování, a zvýšit propustnost zakázek.

EFI Print Stream

EFI Printstream je nástroj v rámci informačního systému, který řídí skladové hospodaření jak vstupního materiálu, tak hotových výrobků včetně výstupní expedice. Jde o robustní řešení, které poskytuje dennodenní přehled o dostupnosti, poskytuje zpětnou vazbu oddělení pro plánování zakázek, umožňuje libovolné manažerské výstupy, a to vše v takové sestavě, které vyhoví potřebám kopírovacího studia i velké ofsetové a digitální tiskárny.

Stránky provozuje Quentin, spol. s r.o.,

Sokolovská 100/94, Praha 8

 

tel.: +420 233 355 585 | www.quentin.cz